Головна Блог ... Новини Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти співробітників патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти сп...

Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти співробітників патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо»

эксклюзив
Відключити рекламу
 - tn1_0_07371700_1470307831_57a31df71203a.jpg

В провадженні Оболонського районного суду міста Києва перебуває кримінальне провадження № 1-кп/756/217/16 стосовно співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» ГУМВС України в Луганській області.

У судових засіданнях, які відбулись у період часу з 24.05.2016 по 29.06.2016 було допитано 8 потерпілих.

19.07.2016, у судове засідання було забезпечено явку потерпілої для допиту за ч. 2 ст. 153 КК України (зґвалтування), однак судове засідання в черговий раз було зірвано обвинуваченими.

Згадайте новину: ЦИТАТА РОКУ: Міністр внутрішніх справ Аваков: МИЛИЦИЯ ЗАКРЫЛАСЬ!

Так, у судовому засіданні 19.07.2016 обвинуваченими було порушено порядок судового засідання шляхом обливання прокурорів та інших учасників процесу рідиною бурого кольору, висловлюванням погроз, які містять ненормативну лексику.

02.08.2016, у судове засідання було повторно забезпечено явку потерпілої для допиту, однак судове засідання в черговий раз було зірвано обвинуваченими.

Так, за вказівкою обвинуваченого Оніщенка Р.І., з метою не допустити допит потерпілої, обвинувачені Ляшук Д.А. та Пламадяла А.М. почали обливати прокурорів, інших учасників процесу та зал суду рідиною бурого кольору. Інші обвинувачені висловлювали погрози, які містять ненормативну лексику.

У справі було вимушено оголошено перерву. Також, у зв’язку з систематичним порушенням порядку, суд ухвалив видалити Оніщенка Р.І. та Ляшука Д.А. із зали суду на два судових засідання.

Згадайте новину: Арсен Аваков: «Переатестація «відсіває» до 30% керівного складу поліції»

Оболонський районний суд м. Києва вкотре наголошує, що розгляд даного кримінального провадження здійснюється у закритому судовому засіданні, оскільки обвинувачення містить злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих.

"Оболонський районний суд Києва вчергове наголошує, що розгляд цього кримінального провадження здійснюється в закритому судовому засіданні, оскільки звинувачення містить злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих. Разом з тим, всі обвинувачені забезпечені професійними захисниками - адвокатами і мають можливість безперешкодно спілкуватися з представниками ЗМІ", - зазначають у прес-службі суду.

Нагадаємо, раніше рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС.

У червні 2015 року було затримано 8 бійців "Торнадо", в тому числі і командира Руслана Онищенка, за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивстві та низці інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Зараз підрозділ ліквідовано, а його командира Руслана Онищенка та деяких бійців судять

Джерело: Цензор.НЕТ

Згадайте новину: Глава Нацполіції України виступила за створення фінансової поліції

 • 1095

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1095

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст