29.11.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суд скасував заборону на продаж алкоголю в МАФах. Київрада прийме нове рішення

Підприємці через суд скасували заборону на продаж алкогольних напоїв у МАФах, але міська влада запевняє, що не допустить повернення алкоголю у кіоски.

Аналізуйте судовий акт: Місцева рада не може забороняти або обмежувати торгівлю алкоголем у нічний (ВСУ від 24 травня 2016 року у справі №2а-54/10)

Про це повідомив народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Мафовики виграли суд у першій інстанції, місто подало апеляцію. Сьогодні справу розглядав Апеляційний суд. Туди прийшло багато мафовиків, відбулися сутички, вони чинили тиск на суд, не пускали у приміщення інших активістів. Врешті суд прийняв рішення на користь мафовиків", - розповів Білоцерковець. 

Згадайте новину: «Сухий закон»: Київ ввів заборону на продаж алкоголю


Основна світлина Dmitriy Belotserkovets  Dmitriy Belotserkovets

Сейчас в аппеляциаонном административном суде идет заседание относительно отмены запрета на продажу алкоголя в мафах. Сетевики-Мафовики не хотят отказываться от сверх прибыли которые приносят им наливайки. Используют силовую массовку и по сути блокируют здание суда до тех пор пока не вынесут нужное им решение, по факту зал суда заблокирован. Только что узнал, что пришла часть активистов(около 50 человек), которые поддерживают решение киевсовета о запрете. Их не то что то не впускают на открытое заседание суда, а еще и избивают, силовым крылом сетевиков было избито уже три активиста. По моей информации запугивают судей, угрожая им расправой если будет негативное для мафовиклв решение.


Вспомните новость: Кто хочет отменить запрет продажи алкоголя в ночное время ?

Він назвав суд "продажним", але наголосив, що "наливайки" у Київ не повернуться. 

"Наразі ми не продовжуємо дозвільні документи тим МАФАм, які продляють алкоголь. Але у Київраді вже зареєстрований проект рішення, який викреслить можливість продажу алкоголю чи пива у кіосках. І це рішення вже не зможуть оскаржити у суді", - розповів Білоцерковець.

Він пояснив, що це відбудеться завдяки тому, що з функціоналу МАФів приберуть саме поняття "продаж алкоголю". 

"Раніше місто видавало дозволи на різний функціонал: на торгівлю їжею, квітами, газетами, сигаретами чи алкоголем. Нині з функціоналу МАФів "торгівлю алкоголем" просто приберемо. Місто має такі повноваження. Нам кажуть, що місто не може заборонити продаж алкоголю. Добре. Але місто може саме встановлювати функціонал МАФів", - сказав Білоцерковець.

Згадайте новину: Верховний Суд заборонив торгівлю в підземних переходах: КМДА перевищило повноваження!

Він додав, що наразі проект рішення проходить усі необхідні процедури. І висловив сподівання, що кінця року за його прийняття проголосує Київрада.

Як відомо, 17 березня Київрада прийняла рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями у МАФах.

22 вересня Київрада заборонила продаж алкоголю та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00. 12 жовтня це рішення вступило в дію.

Джерело: Українська правда

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення