06.04.2015    Просмотров:  399
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Державної пенітенціарної служби України

Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Державної пенітенціарної служби України - sud_ponoviv_sergiya_starenkogo_na_posadi_golovi_dergavnoi_penitentsiarnoi_slugbi_ukraini_1_55225e647c9db.jpg

Ще 6 серпня 2014 року Сергій Старенький був звільнений розпорядженням КМ України з посади Голови Державної пенітенціарної служби України з формулюванням: «за порушення присяги державного службовця». Передумовою для звільнення Старенького стало його відсторонення від виконання обов‘язків у зв‘язку із розслідуванням обставин втечі з під варти колишнього народного депутата – регіонала Олександра Шепелєва.

Сьогодні стало відомо, що 27 березня 2015р. Київський апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував розпорядження КМ України від 06 серпня 2014р., поновив Старенького Сергія Євгенійовича на посаді голови Державної пенітенціарної служби України та стягнув с ДПС України середній заробіток за час вимушеного прогулу Старенького з  6 червня 2015 року. Окрім цього суд апеляційної інстанції скасував постанову Окружного суду м. Києва від 12 лютого 2015 року, якою Старенькому було відмовлено в поновленні на посаді. 

Головою ДПС України на цей час є Володимир Палагнюк, який є креатурою міністра юстиції України Павла Петренко і, таким чином, ми має традиційний конфлікт інтересів, коли суд через  півроку поновлює на посаді працівника, на який вже давно працює інший працівник, який звичайно не збирається звільнятися за власним бажанням.  Цікаво, що Сергій Старенький направив заяву прем‘єр-міністру України Арсенію Яценюку, в який повідомив, про неможливість працювати із старими кадрами, які залишились в держструктурах. Зокрема Старенький висловився наступним чином:

«Вже через місяць своєї роботи я зрозумів, що щось не так, немає державного бажання щось змінити, є лише бажання популізму та перенаправлення старих схем в нові кишені. Почав противитись - і отримав швидку віддачу. Надуманий привід, фарс під назвою "службове розслідування", та звільнення без пояснень. Тому друга крапка в цій історії - я не буду працювати з тими людьми, які плюють на Закон. Відповідну заяву я направив на ім'я Прем'єр-міністра. Це рішення було мною прийняте ще серпні 2014, але зміг його реалізувати лише зараз. Третьою крапкою є можливість подякувати всім тим співробітникам, які підтримували і чекали мого повернення. Насправді, найважливішим зараз є те, що ви усвідомили, що можна працювати по іншому, і відчули в собі бажання це робити. Особливо молодь!»

Згадайте новину: Кабінет Міністрів України змінив Голову Державної пенітенціарної служби України

 Чи відбудеться покарання чиновників, які відпустили депутат - вбивцю Лозінського?

Обговорюйте тему: "Справа народного депутата Лозінського." Незаконнє звільнення вбивці Лозінського В. О, суддею Вознюком С. М.

Аналізуйте судовий акт: Поновлення на посаді Голови ДПС України Сергія Старенького ( Київський апеляційний адміністративний суд, судді: Сорочко Є.О., Горбань Н. І., Межевич М. В.) 

Засудження працівника СІЗО за втечу депутата - регіонала Шепелева (Деснянський суд м. Києва, суддя Броновицька О. В.) 

 

 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: