Главная Ссылки ... Спортивний світ "Ideal Sport": поради для чемпіонів Спортивний світ "Ideal Sport": поради для чемпіоні...

Спортивний світ "Ideal Sport": поради для чемпіонів

У спорті важливо все: вольовий характер, прагнення до перемоги, стійкість та націленість на результат. Головна мета – це здорове тіло, а значить – і здоровий дух у ньому. Ideal Sport - ваш партнер в світі спортивного одягу і аксесуарів.

Для комфорту ваших занять важливо правильно вибрати спортивний одяг, щоб не відволікатися на дрібниці й впевнено йти до мети!

Критерії вибору

Перед тим, як придбати спортивний одяг, зважте на такі важливі фактори:

 • Якість. Ринок переповнений ширвжитком і неякісними підробками. Краще придбати бренд, а не дешевий фальсифікат. Чому? Бренд – це і є якісний одяг, у якому вам буде зручно, нічого не стримуватиме рухів, не натиратиме, на тілі не залишатимуться сліди фарбників, а тканина не рватиметься. Плюс: терморегуляція. У такому одязі ви не перегрієтесь і не змерзнете.

 • Технологічність. Цей фактор стосується як верхнього екіпірування, так і білизни. Все має працювати на ваш результат і створювати відчуття ідеального мікроклімату тіла під час активного руху, щоб це не було.

 • Репутація виробника. Експерти рекомендують довіряти тільки перевіреним, надійним торговим маркам, детально вивчати відгуки покупців та тренерів.

 • Індивідуальні особливості. Залежно від виду спорту, фізіологічних особливостей та особистих уподобань, слід обирати свій розмір (користуючись розмірною сіткою), матеріал чи модель, у якій вам буде зручно. На щастя, пропозицій красивих моделей, яскравих кольорів і оригінальних фасонів є чимало.

Що ще потрібно?

Для повної комплектації необхідний не лише спеціалізований спортивний одяг, але і взуття, верхній одяг, електронні аксесуари та інші аксесуари (наприклад, спортивні килимки, резинки, сумки та рюкзаки тощо).

Термобілизна

Спорт в Україні – це тенденція, яка є актуальною цілий рік, без винятків. Тому термобілизна – це мастхев. Вона забезпечує правильну терморегуляцію і сприяє оптимальному обміну речовин та кровообігу на тренуваннях. Термобілизна необхідна для того, щоб тіло спортсмена лишалося у комфорті – у так званому температурному і повітряному режимі "status quo". Спеціальна синтетика, крій, технології пошиву забезпечують спеціальну структурну організацію волоконної сітки тканини. І це не магія, а просто прогресивна технологія.

Взуття для занять

Будь-який інтернет-магазин спортивного одягу запропонує вам жіноче, чоловіче та дитяче взуття для занять спортом. Зверніть увагу, що повсякденні кросівки не підходять для занять. Залежно від виду занять, слід купувати кросівки для бігу чи бутси, кросівки для баскетболу чи для тенісу, кеди чи взуття для волейболу.

Переваги брендів:

 • унікальність дизайну;

 • забезпечення відмінного повітрообміну;

 • терморегулювання;

 • фізіологічне підтримування сухожиль і стопи;

 • зручність і комфортне довге носіння.

У чому зручність покупки в інтернеті?

Придбати товари для активностей можна, звісно, і у звичайному магазині, але це займе набагато більше часу, ніж замовлення в інтернет-магазині.

Це просто:

 • вибрати товар;

 • почитати відгуки і всю необхідну інформацію про нього (характеристики і т.п.);

 • замовити;

 • обрати зручну форму оплати і доставки;

 • отримати замовлення і замовити ще!

Найважливіше: на це все ви витратите кілька хвилин і кілька кліків мишкою!

Спорт – це вкрай важлива складова здорового способу життя. Тому не варто витрачати дорогоцінні миті життя на «довгі» покупки. Спортивний спосіб життя – це правильний спосіб життя. Гарного вам самопочуття і нових яскравих перемог!

Просмотров : 507
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст