Главная Ссылки ... Скільки заробляють водії «Болт» у Кропивницькому

Скільки заробляють водії «Болт» у Кропивницькому

Професія таксиста не втрачає актуальності. Співпраця з компанією «Болт» гарантує водіям достойний заробіток. Розмір доходу партнерів сервісу, які працюють на умовах повного робочого дня, досягає 40 тисяч гривень на місяць. Для отримання такої зарплати необов’язково їхати за кордон, її цілком реально заробити вдома, але для цього потрібно стати частиною команди Bolt.

Як приєднатися до команди професіоналів

Компанія запрошує до співпраці повнолітніх водіїв, у яких є права міжнародного зразка з відкритою категорією «В». Досвід керування транспортними засобами та знання іноземних умов будуть перевагами для кандидата. Для обслуговування пасажирів дозволяється використовувати автомобіль, який відповідає наступним умовам:

 • не менше чотирьох дверей;
 • презентабельний вигляд;
 • охайний салон;
 • відсутність технічних пошкоджень.

Для підключення до таксі Болт в Кропивницькому достатньо заповнити анкету на сайті сервісу. До заявки потрібно долучити скан-копії наступних документів:

 • паспорта;
 • прав водія;
 • страхового поліса;
 • документів на авто.

Якщо кандидат відповідає стандартам сервісу, його запрошують на співбесіду в офіс компанії. З собою необхідно взяти оригінали документів. Після успішного проходження співбесіди кандидату залишиться ознайомитися зі стандартами роботи сервісу. Останній крок – завантаження програми Bolt Driver на мобільний телефон. Після реєстрації в системі водій може приймати перше замовлення.

Умови роботи

Сервіс «Болт» створив для водіїв максимально комфортні умови праці. Тарифи компанії вищі, ніж в інших службах таксі, що забезпечує водіям добрі зарплати. Незважаючи на збільшені розцінки, клієнти охоче користуються послугами компанії, що гарантує сервіс європейського рівня. Машина подається впродовж 10 хвилин після оформлення замовлення. Пасажир має можливість здійснити до трьох зупинок. Кожна поїздка застрахована на 1 млн грн. Оплата проводиться зручним клієнту способом:

 • готівкою;
 • банківською карткою;
 • через додаток.

Такий підхід гарантує стабільний потік вигідних замовлень. Функція Back-to-Back дозволяє брати в роботу замовлення ще до закінчення поїздки. Завдяки цьому партнери «Болт» не страждають від простою, коли машина знаходиться на лінії без пасажира. Активна робота впродовж кількох годин приносить заробіток, еквівалентний доходу таксистів інших компаній за цілу зміну.

Додатковою перевагою є система бонусів для водіїв, які на протязі визначеного часу виконали певну кількість замовлень.

Таксисти Bolt самостійно обирають зручний графік та рівень прийнятного навантаження. Це дозволяє поєднувати обслуговування пасажирів з іншими напрямами діяльності, у тому числі навчанням у ВНЗ.

Комісія сервісу становить 12%, що значно менше, ніж в інших службах таксі, причому ця сума нараховується лише на отримані кошти. Якщо клієнт скасував замовлення, то жодних відрахувань не проводиться.

Партнерам сервісу доступні додаткові переваги у вигляді знижок на пальне та комплектуючі до машин. Компанія також надає компенсацію за послуги шиномонтажу, пов’язані із заміною пробитого колеса.

Величина заробітку

Основу доходу водія складають кошти, отримані від клієнтів. Якщо пасажир розраховується готівкою, то вона залишається у таксиста. В інших випадках кошти за мінусом комісійних зараховуються на рахунок партнера. З балансом можна ознайомитися в особистому кабінеті. Виплата заробітку здійснюється раз на тиждень на картку водія.

Використання пікових коефіцієнтів дає можливість підвищити зарплату без необхідності збільшення робочого навантаження. Особливі тарифи застосовуються за замовлення, виконані в час «пік» або погану погоду.

«Болт» надає партнерам можливість отримання пасивного доходу. Його отримання передбачає використання рекламних банерів та наклейок для просування компанії на ринку. Дохід за брендування сягає до 12 тисяч гривень на місяць.

Просмотров : 582
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст