08.08.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  259
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Скасовано обмеження купівлі валюти за кредитні кошти

У межах валютної лібералізації Національний банк дозволив бізнесу купувати іноземну валюту за рахунок кредитних коштів у гривні без обмежень по сумі. Зазначене послаблення дасть змогу підприємствам ефективніше управляти ліквідністю і купувати необхідні обсяги валюти для виконання власних зобов’язань у зручний для себе час, йдеться на сайті bank.gov.ua

Також удосконалено валютний нагляд за дотриманням бізнесом граничних строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями. Банки зобов’язані завершувати нагляд за експортними операціями впродовж 5 робочих днів з моменту отримання від Національного банку інформації про зміну обслуговуючого банку в митній декларації клієнта. Це дозволить уникати подвійного контролю клієнтської операції. Крім цього, уточнено порядок здійснення нагляду за імпортними операціями у випадку зміни обслуговуючого банку в митній декларації.

Згадайте новину: Національний банк розширив перелік валютних послаблень для бізнесу та населення

Національний банк продовжує валютну лібералізацію відповідно до темпів поліпшення макроекономічної ситуації в країні. Від початку року скасовано вже понад 30 валютних обмежень. Зокрема, було повністю скасовано обов’язковий продаж валютних надходжень бізнесом, попереднє резервування гривні для купівлі валюти та обмеження на репатріацію дивідендів за кордон.

Згадайте новину: Зміни у системі валютного регулювання та валютного нагляду

Чергові валютні послаблення затверджені Постановою Правління Національного банку №104 від 06 серпня 2019 року "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України". Вона набуває чинності з 8 серпня 2018 року.

259
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.