Главная Ссылки ... Швидкий і безкоштовний кредит на карту в TENGO

Швидкий і безкоштовний кредит на карту в TENGO

Потрібен швидкий кредит на карту? Немає часу чекати поки банк обробить заявку? Хочете заощадити на відсотках? Мікрофінансовий сервіс Тенґо пропонує оформити швидкий кредит онлайн на суму до 12 000 гривень вже при першому зверненні. Користуватися кредитом можна практично безкоштовно: процентна ставка для нових клієнтів складає всього 0,01%.

кредит без відсотків від tengo.com.ua

Кредит під 0% - це реальність?

Останнім часом на просторах інтернету можна зустріти багато рекламних банерів з пропозицією оформити кредит онлайн під 0%. Більшість користувачів з недовірою сприймають подібні оголошення, оскільки вважають, що безвідсоткових позик насправді не існує. Дійсно, частка правди в цьому є. Видача позик під 0% заборонена українським законодавством. Однак, незважаючи на це, на фінансовому ринку нашої країни існує певна категорія кредиторів, готових видавати гроші в борг під символічні ставки - від 0,01% в день. Йдеться про мікрофінансових компаніях, які діють на перспективу з метою залучити якомога більше клієнтів.

Сервіс Тенго Україна - це новий гравець на Мікрофінансовому ринку, який пропонує користувачам нульову процентну ставку на перший займ. Ви отримаєте потрібну суму на карту вже через 15 хвилин після звернення - без прихованих комісій і передоплат. Процедура оформлення кредиту з першого до останнього етапу здійснюється в онлайн-режимі. Вам не доведеться нікуди ходити, витрачати час на черги і заповнення паперів. Все, що знадобиться для звернення в Тенґо - це паспорт, код, мобільний телефон і карта, на яку будуть перераховані кошти.

Забудьте про застави і поручітелстве, довідці про доходи і дзвінках родичам! У Тенґо вам не доведеться з цим стикатися. Робота сервісу налаштована так, щоб клієнт міг не втрачаючи часу оформити позику і скоріше вирішити фінансові проблеми.

Кредит на карту за 5 хвилин: процедура оформлення

Скориставшись послугами Тенґо вперше, позичальник зможе отримати на карту до 12000 гривень під 0,01% в день. При наступному зверненні ліміт буде збільшений до 15000 гривень. Стандартна відсоткова ставка становить 1,5%. Користуватися засобами можна від 1 до 30 днів. У разі виникнення складнощів з погашенням боргу, позичальникові пропонують оформити пролонгацію - на 3,7 або 15 днів.

Процедура оформлення кредиту в Tengo включає наступні етапи:

  • подача заявки: вибір суми і терміну позики;
  • реєстрація на сайті: заповнення анкети та створення особистого кабінету;
  • верифікація карти: підтвердження права власності на банківську карту;
  • обробка заявки: прийняття остаточного рішення по кредиту;
  • підписання договору: підтвердження згоди з умовами кредитування;
  • видача позики: переказ коштів на банківську карту.

При повторному зверненні заново вводити анкетні дані не доведеться. В результаті тривалість процедури оформлення позики скоротиться до 5 хвилин. Подати заявку в Тенґо можна в будь-який час, незалежно від місцезнаходження і цілі отримання коштів. Імовірність схвалення кредиту становить 95%.

Просмотров : 309
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст