Що юристу добре на свята? - Iplex

10.12.2018 | Автор: ПП "Портфель"    Просмотров:  1676
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Зразки договорів, рішення ЄСПЛ і перевірка контрагентів в єдиному мобільному додатку

Автоматизація правової діяльності юриста – тренд, який неможливо ігнорувати в 2019 році. Сучасні комп’ютерні програми і мобільні додатки дозволяють звільнитись від паперової тяганини та самостійного моніторингу бізнес-партнерів. Саме так працює мобільна платформа ipLex – об’єднує типові зразки позовних заяв, шаблони договорів, судові прецеденти, актуальну нормативно-правову базу, рішення ЄСПЛ та новини в області юриспруденції в одному місці. Додаток можна встановити на смартфон, планшет або комп’ютер під керуванням улюбленої OS!

Містить правові позиції та висновки Верховного суду України

Платформа містить підбір постанов Верховного суду України, структурованих за статтями кодексів та законів, по зразковим справам. Правові позиції та висновки ВС допоможуть прийняти правильне рішення щодо застосування обраної норми права у подібних правовідносинах. Потрібний документ можна зберегти для подальшого ознайомлення в офлайні.

Оригінали рішень ЄСПЛ українською

Додаток дозволяє ознайомитись з усіма рішеннями Європейського суду з прав людини, що суттєво спростить роботу над справами, пов’язаними з правами і свободами громадян. Передбачена функція механічного перекладу текстів з англійської або французької на українську. Для зразкових справ наявні офіційні переклади українською. Пошук здійснюється за статтею Конвенції, номером заяви, державою-відповідачем та іншими параметрами. Знайшли? Завантажте та роздрукуйте для детального вивчення.

Показує, які норми законодавства діяли у певний момент часу, а які – ні

Хочете впевнитись в правомірності податкової перевірки чи перевірити наявність порушень у ході судового процесу? Перенесіть нормативно-правову базу на потрібну дату за допомогою сервісу «Машина часу». Система автоматично реконструює склад документів та відобразить їх поточну редакцію на вказану користувачем дату з урахуванням діючих в той момент нормативно-правових актів.

Перевіряє та контролює контрагентів

Сервіс дозволяє перевірити юридичних осіб та ФОП за відкритими реєстрами. Програма самостійно знайде зв’язки з іншими контрагентами та сформулює детальне досьє. Передбачена функція моніторингу з миттєвим сповіщенням про зміни в діяльності партнера. Всі спостереження відбуваються цілком таємно – ipLex гарантує конфіденційність переліку контрагентів.

Звільняє від рутини

Разом з ipLex в два кліки можна знайти приклади судової практики з застосуванням конкретної статті кодексу чи закону, статей Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, посиланням на рішення ЄСПЛ або правові позиції та висновки ВС. Сервіс, реалізований через функцію «Чарівна скріпка», дає можливість швидко засвоїти практику застосування норм права в повсякденній діяльності.

Потрібно порахувати пеню за прострочку платежу, перевести суму із однієї валюту в іншу? Ціла добірка «Калькуляторів юриста» завжди під рукою в окремому розділі мобільного додатка.

Не дає «заржавіти»

Електронна версія періодики «Дебет-Кредит» допоможе втримати руку на пульсі подій в сфері бухгалтерії. Стане в нагоді фахівцям, яким цікавий огляд останньої судової практики з питань, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку.

Зрозуміли, що вам потрібні можливості платформи ipLex? Спробуйте безкоштовно,звернувшись за телефонами: моб (095, 097) 33-33-923, e-mail: info@iplex.net.ua, www.iplex.net.ua

Пользуйтесь нашими сервисами для получения юридических услуг :

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
1676
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярные судебные решения
ЕСПЧ
0