Главная Ссылки ... Що треба врахувати при купівлі сувенірів оптом?

Що треба врахувати при купівлі сувенірів оптом?

В наші дні рекламні продукти використовуються повсюдно, і легко зрозуміти, чому. Вони недорогі, універсальні і є відмінним доповненням до існуючого маркетингового плану. Бізнес-лідери знають, який вплив можуть надати рекламні продукти, а особливо брендовані подарунки, на підвищення обсягів продажів товарів і послуг. Рентабельність придбання бізнес сувенірів оптом вища, ніж у будь-якого іншого типу носіїв реклами, і вони здатні бути надзвичайно потужними інструментами продажів і маркетингу. Вони ідеально підходять як для нових, так і для давно працюючих підприємств (перейти до каталогу). Хоча їх переваги нескінченні, багато компаній все ще не наважуються присвятити частину свого маркетингового бюджету цього виду рекламних інструментів.

У чому полягає дія бізнес сувенірів?

1. У цілеспрямованості їхнього впливу

Реклама на телебаченні, радіо або в друкованих ЗМІ поширюється на велику кількість людей, тільки незначна частина яких може бути вашою цільовою аудиторією. Бізнес сувеніри дають вам можливість контролювати дистрибуцію і орієнтуватися на людей, які зацікавлені у вашому продукті або послузі. Це призводить до більш потужного ефекту від маркетингових зусиль і кращого повернення інвестицій.

2. Вони є приємним нагадуванням про минуле.

Брендовані сувеніри мають більш тривалий «термін придатності», ніж традиційні форми реклами. Люди, як правило, зберігають ці рекламні предмети довше, ніж інші, і багато хто використовує їх регулярно. Це дає вашій компанії більшу популярність серед вашої цільової аудиторії.

3. Вони надають широку можливість вибору

Номенклатура виробів рекламно-сувенірного призначення містить сотні тисяч найменувань, і ви легко зможете знайти те, що найбільшою мірою відповідає маркетинговій стратегії і бюджету вашого бізнесу. Ці товари дають вам можливість проявити творчий підхід у виборі форми, кольору, вартість і багато чого іншого відповідно до запитів вашої аудиторії

4. Вони універсальні.

Існує багато різних способів використання подарунків і сувенірів, і ви легко зможете вирішити, які з них було б доцільним використовувати в своєму власному бізнесі. Деякі варіанти використання рекламних продуктів включають в себе предмети лояльності клієнтів, подарунки для співробітників, подарунки від торгових виставок, подарунки з подяками, подарунки від ділових зустрічей, стимулювання продажів, подарунки до свят, ювілеїв і т. ін.

5. Вони підвищують пізнаваність бренду.

Кожен раз, коли хтось використовує одержані від вас сувеніри, назву вашої компанії бачать навколишні. Це призводить до того, що одержувачі, а також їхні близькі та знайомі будуть згадувати про вас кожного разу, коли їм знадобляться ваша продукція або послуги, які ви надаєте. Якщо ви подаруєте такі речі, як капелюхи, футболки, толстовки або сумки, одержувачі будуть перетворюватися на вашу ходячу рекламу, надягаючи або беручи їх з собою на прогулянку, на роботу, на відпочинок.

6. Вони запам'ятовуються.

Коли люди отримують подарунки і сувеніри, вони, як правило, пам'ятають, від кого вони їх отримали і де вони їх отримали. Люди частіше забувають рекламу зі ЗМІ або рекламних щитів, ніж отриманий колись презент, і їм буде набагато легше згадати того, хто їх подарував. Простіше кажучи: бізнес сувеніри та брендовані подарунки краще запам'ятовуються і довше пам'ятаються.

7. Люди люблять їх.

Хто не любить отримувати подарунки? Під час промо акцій спортивних заходів або виставок, люди незмінно тяжіють до наметів, стендів та кіосків, де роздають сувеніри та подарунки. Корисний або забавний рекламний предмет створює позитивне і незабутнє враження про вашу компанію.

Брендування рекламно-сувенірної продукції

Рекламні продукти можуть залучити споживачів до вашого бізнесу економічно ефективним способом. Подарунки та сувеніри приносять миттєву впізнаваність бренду. Ви можете збільшити поширення своїх продуктів або послуг серед значної аудиторії. Ці предмети також відмінно підходять для створення міцної постійної клієнтської аудиторії.

Брендування сувенірної продукції нанесенням на неї назв і логотипів компаній, контактної інформації, інших написів і зображень підвищить ефективність ваших промо акцій, а також їх рентабельність.

Якщо ви хочете почати всерйоз працювати з рекламною продукцією, заощадити на рекламних продуктах для вашого бізнесу - відвідайте сайт fullmotion.com.ua, де ви знайдете великий каталог виробів, інформацію про їхню вартість та наявність, зможете оформити замовлення на оптову поставку товарів.

Замовивши тут же, на сайті, зворотний дзвінок співробітника компанії Фулмоушн, ви зможете обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендуванням. Ваше замовлення буде виконано в повному обсязі, з високою якістю і вчасно.

Просмотров : 541
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст