Щитки, дверцята, бокси – гарантована якість електротехнічної продукції!

Надійність та якість електричного обладнання в цілому впливають на функціонування різних промислових та житлових об’єктів.

Інтернет-магазин 16А реалізує в великому асортименті автоматику, електротехніку, матеріали для її монтажу та експлуатації, спеціалізується виключно на сертифікованій продукції відомих брендів.

Обов’язковою ланкою при розподіленні електричної енергії в струмопровідному ланцюзі приміщень різного призначення виступають розподільчі щитки, бокси, силові ящики комутації, оглядові дверцята.

Розподільчі щитки: особливості та переваги

Електрощитки сприяють раціональному використанню електроенергії, що значно зменшує фінансові витрати на енергоносії. Модифікації з онлайн-каталогу 16А вирізняються сучасним дизайном, простим монтажем, легкістю обслуговування. Крім того вони мають безліч переваг:

  • Розподільчі щитки можна захистити врізним замком або пломбуванням від крадіжок електроенергії сторонніми особами.

  • Наявність швидкорознімних кріплень дає змогу оперативно встановити пристрій.

  • Вмонтовані кріплення дозволяють встановити провідники всередині конструкції.

В асортименті наявні універсальні моделі, які підходять для встановлення, як у виробничих, так і в житлових приміщеннях.

Коли потрібні монтажні бокси?

Основне призначення електричних боксів – це захист модульної електроапаратури від несанкціонованого доступу. Інтернет-магазин 16А пропонує вироби, розраховані на різну кількість вмонтованого в них обладнання та особливості монтажу:

  • Навісні;

  • Вбудовані;

  • Напольні.

Придбати ось такий монтажний бокс, означає забезпечити себе високоякісним пристроєм з полегшеними можливостями зняття показників з приладів обліку електричної енергії.

Ревізійні дверцята в величезному асортименті

Коли потрібен доступ до потайних інженерних комунікацій та електрощитів використовують оглядові дверцята. Вироби з асортименту 16А виготовлені з високоякісного металу, пофарбовані порошковою фарбою. Конструкція кожної моделі:

  • Надійна;

  • Стійка до механічних навантажень та впливу кліматичних чинників.

З метою попередження несанкціонованого доступу дверцята комплектують надійною замковою системою.

Інтернет-магазин електротоварів 16А постійно оновлює та розширює свій асортимент, пропонуючи своїм клієнтам виключно високотехнологічну та затребувану продукцію відомих виробників.

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст