Главная Ссылки ... Щитки, дверцята, бокси – гарантована якість електротехнічної продукції! Щитки, дверцята, бокси – гарантована якість електр...

Щитки, дверцята, бокси – гарантована якість електротехнічної продукції!

Надійність та якість електричного обладнання в цілому впливають на функціонування різних промислових та житлових об’єктів.

Інтернет-магазин 16А реалізує в великому асортименті автоматику, електротехніку, матеріали для її монтажу та експлуатації, спеціалізується виключно на сертифікованій продукції відомих брендів.

Обов’язковою ланкою при розподіленні електричної енергії в струмопровідному ланцюзі приміщень різного призначення виступають розподільчі щитки, бокси, силові ящики комутації, оглядові дверцята.

Розподільчі щитки: особливості та переваги

Електрощитки сприяють раціональному використанню електроенергії, що значно зменшує фінансові витрати на енергоносії. Модифікації з онлайн-каталогу 16А вирізняються сучасним дизайном, простим монтажем, легкістю обслуговування. Крім того вони мають безліч переваг:

  • Розподільчі щитки можна захистити врізним замком або пломбуванням від крадіжок електроенергії сторонніми особами.

  • Наявність швидкорознімних кріплень дає змогу оперативно встановити пристрій.

  • Вмонтовані кріплення дозволяють встановити провідники всередині конструкції.

В асортименті наявні універсальні моделі, які підходять для встановлення, як у виробничих, так і в житлових приміщеннях.

Коли потрібні монтажні бокси?

Основне призначення електричних боксів – це захист модульної електроапаратури від несанкціонованого доступу. Інтернет-магазин 16А пропонує вироби, розраховані на різну кількість вмонтованого в них обладнання та особливості монтажу:

  • Навісні;

  • Вбудовані;

  • Напольні.

Придбати ось такий монтажний бокс, означає забезпечити себе високоякісним пристроєм з полегшеними можливостями зняття показників з приладів обліку електричної енергії.

Ревізійні дверцята в величезному асортименті

Коли потрібен доступ до потайних інженерних комунікацій та електрощитів використовують оглядові дверцята. Вироби з асортименту 16А виготовлені з високоякісного металу, пофарбовані порошковою фарбою. Конструкція кожної моделі:

  • Надійна;

  • Стійка до механічних навантажень та впливу кліматичних чинників.

З метою попередження несанкціонованого доступу дверцята комплектують надійною замковою системою.

Інтернет-магазин електротоварів 16А постійно оновлює та розширює свій асортимент, пропонуючи своїм клієнтам виключно високотехнологічну та затребувану продукцію відомих виробників.

Просмотров : 390
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст