Главная Ссылки ... Професійна гарнітура Sennheiser SDW 5016: є, про що розповісти Професійна гарнітура Sennheiser SDW 5016: є, про щ...

Професійна гарнітура Sennheiser SDW 5016: є, про що розповісти

Модель SDW 5016, нова професійна комунікаційна DECT-система від Sennheiser, в українських магазинах з'явилася зовсім недавно.

Однак якось так склалося, що в нашій країні значною популярністю користуються дротові та бездротові мікрофони та навушники цієї марки, а наприклад, про нові гарнітури й спікерфони Sennheiser з помітним запізненням дізнаються навіть ті спеціалісти, для котрих такі пристрої, власне, й призначені . І це при тому, що Sennheiser має репутацію провідного виробника сучасного комунікаційного обладнання для бізнесу і одного з лідерів цієї галузі.

Тому про найновішу DECT-гарнітуру компанії ми вирішили розповісти трохи докладніше, тим більше, що розповідати наразі є про що. Отже:

Конструкція

Значить, Sennheiser SDW 5016 - це, по суті, компактна бездротова гарнітура зі своєю багатофункціональною док-станцією, яка є одночасно зарядним пристроєм і універсальним комунікаційним хабом. Через док-станцію SDW 5016 можна підключати до будь-яких сумісних пристроїв, в тому числі й по Bluetooth-каналу (для цього модель комплектується спеціальним адаптером, з його допомогою систему можна легко підключити, скажімо, до комп'ютера, у якого Bluetooth-модуль взагалі не передбачений).

Гарнітура SDW 5016 одностороння, тобто надягається на одне вухо. Однак має легке й міцне повнорозмірне оголів'я і сконструйована так, що надягати її можна як на ліве вухо, так і на праве. Ну, або по черзі - як зручніше. Таке рішення, по-перше, дає змогу працювати в цій гарнітурі без будь-якого дискомфорту впродовж дуже тривалого часу (увесь робочий день чи всю робочу зміну), а по-друге, її не потрібно знімати щоразу, коли треба поспілкуватися, наприклад , з відвідувачем або з колегами по офісу.

Окрім стандартного оголів'я у SDW 5016 передбачені також маленька кліпса-завушина і нашийний обід (поставляється окремо) на той випадок, коли оголів'я з якоїсь причини не підходить чи просто псує зачіску.

Функціонал та якість звуку

Сам виробник називає модель SDW 5016 "3-в-1". Втім 3, як нам здалося - це замало. Вона дійсно з однаково високою якістю вміє працювати з настільними офісними DECT-телефонами, з сучасними софтфонами, з настільними комп'ютерами і ноутбуками, а також зі смартфонами й планшетами. При цьому, завдяки док-станції SDW 5016 користувач з однією єдиною гарнітурою може будь-коли підключатися до найрізноманітніших пристроїв та платформ, як стаціонарних, так і мобільних, а також без проблем працювати з телефонами через старі УАТС й нові VoIP.

Плюс до цього, через Bluetooth до док-станції підключаються також і звичайні Bluetooth-наушники або гарнітура, що дуже зручно. Наприклад, не обов'язково перепідключатися на робочу гарнітуру, коли заходиш в офіс, терміновий вхідний можна просто перевести на свою мобільну. І робиться це настільки швидко, що сторонні не завжди встигають помітити, коли ви вже зайняті розмовою. Саме тому, у гарнітури SDW 5016 є спеціальний світловий маячок, що загоряється червоним, коли ви в ній з кимось розмовляєте по телефону, і котрий показує, що в цей час відволікати вас не слід (до речі, одночасно система також може поміняти й ваш статус в Skype на "Зайнятий", якщо попередньо активувати потрібну опцію).

Що ж відносно якості передачі мовлення і взагалі звуку, то варто відзначити, що завдяки суперширокосмуговому каналу аудіо система відтворює з фірмовою якістю Sennheiser і в цьому значно перевершує будь-яку з наших старих дротових гарнітур для телефонів.

До того ж ця модель оснащується детектором голосу, який відсікає фоновий шум в паузах між словами, і вбудованою системою шумозаглушення з окремим мікрофоном, що автоматично фільтрує зовнішні шуми і ефективно захищає мовлення від перешкод. І треба сказати, що здатність гарнітури передавати звук дуже чисто й чітко найбільш помітна в галасливому оточенні й у великих приміщеннях (колцентрі, приміром), де поруч один з одним працюють відразу декілька людей і безліч інших бездротових пристроїв. У своїй SDW 5016 ви завжди спілкуєтеся з людьми спокійно й без зайвого напруження, що нерідко допомагає в різних робочих ситуаціях, коли обговорюються серйозні питання.

Сумісність і захист даних

Професійна гарнітура Sennheiser SDW 5016 сумісна з платформами "Уніфікованих комунікацій" (Unified Communications) і сертифікована для роботи з такими популярними бізнес-додатками, як "Скайп для бізнесу" (Skype for Business), Unify, Cisco, Avaya, Polycom та Mitel.

Модель відповідає стандарту безпеки DECT, що підтверджено окремим сертифікатом. Захист даних забезпечується 128-бітовим алгоритмом шифрування і спеціальною технологією безпечного підключення Protected Pairing. Крім того, в разі потреби USB-порт, функції Bluetooth, конференц-зв'язку, об'єднання викликів системи SDW 5016 адміністратор мережі може примусово вимкнути і заблокувати - така можливість теж передбачена.

Згідно зі специфікацією, гарнітура SDW 5016 може підтримувати надійний зв'язок зі своєю док-станцією на відстані до 180 метрів. Правда, лише у межах прямої видимості. Окремо максимальний радіус дії гарнітури ми не тестували. Але, виходячи з власного досвіду експлуатації цієї моделі, можемо сказати, що в звичайному офісному будинку (зі звичайною кількістю бетонних стін та перекриттів) гарнітура впевнено й без перешкод передає мовлення на відстані понад 50 метрів від "бази".

Додамо також, що в умовах звичайного офісу повного заряду вбудованого акумулятора гарнітури вистачає приблизно на 8-10 годин роботи при вузькосмуговому підключенні, і трохи більше 5 годин - при суперширокосмуговому. У режимі "швидкої зарядки" 50% заряду батарея набирає за півгодини (як і вказано в описі).

Загальні враження від моделі Sennheiser SDW 5016

Практичність і функціональність - це, мабуть, головні достоїнства цього, безумовно, цікавого пристрою. Коли по телефону та через інтернет доводиться спілкуватися часто і з багатьма людьми, то SDW 5016, звичайно, значно спрощує робочий процес. У ній ви вільно рухаєтеся офісом, руки завжди вільні, смартфон чи телефон постійно носити з собою не обов'язково, прийняти вхідний по Скайпу можна де завгодно, і не потрібно бігти для цього щоразу до свого робочого комп'ютера.

Гарнітура чудово працює з VoIP-системами, зокрема з Office 365 і Microsoft Teams. Мовлення передає відмінно і дає змогу розмовляти природно і не підвищуючи голос, навіть коли спілкуватися доводиться в офісі, де навколо одночасно розмовляють ще чоловік 10 як мінімум. Знову ж таки, ніщо не заважає слухати у своїй SDW 5016 ще й музику або дивитися фільм. Вона одностороння, та аудіо все одно відтворює класно.

Само собою, весь функціонал гарнітури "зашитий" в її базовій станції, і тому до неї вона прив'язана повністю. Але якщо SDW 5016 поставити і вдома, і в офісі, то вистачає й однієї гарнітури. А до однієї док-станції можна підключати до 4 гарнітур. Між іншим, на базовій станції є окремий USB-порт, і від нього можна заряджати смартфони.

Загалом, через тиждень після покупки SDW 5016 якось непомітно стала звичним і практично незамінним робочим інструментом, майже як смартфон. І навіть якось шкода, що її не можна використовувати ще і в мобільному режимі, разом з тим же смартфоном. Було б дуже в тему.

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст