Главная Ссылки ... Різновиди рамок для меду

Різновиди рамок для меду

Для нормального функціонування роботи бджоляра, дуже важливо придбати всі можливі варіанти обладнання для пасіки. Наприклад, рамки можуть стати невід’ємною частиною усіх функціональних можливостей для розвитку та діяльності бджолиних роїв. Без таких пристроїв дуже важко буде будувати якісь стільники, котрі вважаються невід’ємною частиною бджільництва.

Усі рамки для вуликів можна придбати у спеціалізованих магазинах, а також у професійних виробників, які точно знають, що може знадобитися досвідченим майстрам. Найбільш популярними та потрібними видами пристроїв вважаються ті, котрі виготовлені із пластику або дерева. Але ж все-таки потрібно дізнатися, які товари потрібно обрати в першу чергу.

Рамки із дерева

Більшість пасічників сходяться на думці, що найкращим видом матеріалу вважаються саме рамки виготовлені із дерева. Такі товари відрізняються тим, що вони мають дуже багато різноманітних переваг та особливостей, серед яких:

  • екологічність – саме деревина є найбільш якісною та популярною серед користувачів;
  • вартість – такі рамки вважаються найбільш доступними за ціною;
  • дезінфекція – саме такі рамки можна піддавати дезінфекції, без хвилювання, що вони пошкодяться під час обробки.

Серед великої кількості переваг, всі рамки, виготовлені із дерева, також мають і свої недоліки, а саме:

  • велика вага;
  • строк природності. Усі вироби із натуральної деревини можуть прослужити не більше трьох років, а отже змінювати їх прийдеться частіше, аніж аналогічні моделі із інших матеріалів.

Отже, незважаючи на всі можливі недоліки, все ж таки велика кількість бджолярів намагаються придбати рамки із натуральних та природних типів матеріалу.

Рамки із пластику

Для усіх пасічників найбільш вигідним та сучасним варіантом вважаються рамки, які зроблені із пластику. Їхні особливості у тому, що:

  • вони надійні та практичні, бо можуть транспортуватися та не можуть піддаватися різноманітним механічним впливам. Пластик непідвладний частим змінам в температурному режимі, а значить, він не зіпсується протягом багатьох років;
  • вага пристроїв в декілька разів менша, ніж у дерев’яних моделях;
  • безпека пристроїв полягає у тому, що всі вони виготовлені лише із харчового пластику.

Який саме варіант краще, слід обирати самому пасічнику самостійно, адже для кожного користувача вироблені свої особисті ознаки якості та прихильності.

Матеріал надав магазин для пасічників vashapasika.com.ua

Просмотров : 370
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст