Главная Ссылки ... Рейдери ледве не заморозили 3-х малолітніх дітей

Рейдери ледве не заморозили 3-х малолітніх дітей

Сьогодні трапилася історія, яка вразила чи не усіх користувачів мережі Фейсбук,

звідки стало відомо про жахливий випадок, який стався у мешканців Київської області.

Знаючи що у будинку мешкають діти, злочинне рейдерське угрупування разом з представники газової контори у змові з рейдерами ледве не заморозили 3-х малолітніх діточок разом із пенсіонерами та їх батьками.

« Мені зателефонували клієнти і повідомили про те, що невідомі особи в кількості 20 чоловік вдерлися в їх будинок в Києво-Святошинському районі на околиці Києва, представляючись нібито новими власниками. Прибувши на місце події я побачив, що представники газової контори, за вказівкою невідомих осіб, вже вирили під будинком яму і хотіли отримати доступ до газової труби для відключення будинку від газопостачання, незважаючи на мінусову температуру на вулиці і під час опалювального сезону» - повідомив адвокат Дмитро Касьяненко на своїй сторінці Фейсбук. https://www.facebook.com/100000644742010/videos/4023683960996389/

Нам вдалося з’ясувати, що в будинку проживають малолітні діти: 5ти, 4ьох років, а найменшій ще не виповнилось навіть одного рочку. Вони мешкають разом з їх батьками, дідусем та бабусею, які є пенсіонерами. Дід інвалід другої групи, а бабуся пенсіонерка яка відпрацювала медиком майже 37 років в український лікарні. Будинок іпотечний, але є ухвала суду, якою накладено арешт на будинок для з’ясування всіх обставин справи у судовому порядку. Це вже не перший візит невідомих осіб до будинку та спроба висилити їх на вулицю. Щоразу «рейдери» знаходять новий привід, щоб відібрати будинок киян, незважаючи на Закон. Цього разу це був борг за опалення…

« Верховна Рада заборонила під час карантину і протягом 30 днів після його скасування штрафувати за несвоєчасну оплату комунальних послуг. Про це йдеться в законі № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», який було ухвалено парламентом 17 березня.

Кабінет міністрів запровадив заборону на відключення газу в опалювальний період.

Більш того, Верховна Рада України вже прийняла за основу законопроект щодо захисту українців від колекторів.» - коментує адвокат Дмитро Касьяненко.

Ані рейдери, ані представники газової контори жодних дозвільних документів на проведення відключення будинку від газопостачання власникам будинку не надали, так само не надано і документів на право власності на будинок від невідомих осіб.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група, яка зафіксувала всі факти незаконних дій рейдерів. Надалі, справу вирішуватиме суд.

Нажаль, багато українців стикається з проблемою невиплаченого кредиту, неоплачених боргів за житлово-комунальні послуги і можуть у будь-який момент опинитися на вулиці, якщо не заручитися підтримкою адвоката або хоча б розвивати свою правову культуру.

Журналістам стало відомо, що адвокат Дмитро Касьяненко є керуючим партнером Київської юридичної компанії «Касьяненко і Партнери», компанія антирейдерською судовою практикою, спорами з банками та захистом прав власності. https://www.kasyanenko.com.ua

Просмотров : 397
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст