Прозоро Продажі - подробиці про електронній системі

Електронна система прозоро продажі була створена ще п'ять років тому. Державне підприємство Прозорро.Продажі з'явилося в квітні 2018 року.

Серед основних переваг Прозоро Продажі слід виділити високий рівень конкуренції між платформами, а також зручність. Інформація про об'єкти продажу зібрана на одному сайті. Тут проводяться аукціони, уніфіковані правила торгів.

Також слід виділити безпеку. Завдяки наявності центральної аналітичної бази, стає можливим звести до мінімуму ймовірність шахрайства, швидко його виявляти. Всі акції проходять публічно і прозоро. І кожен може подивитися хід торгів, а також перелік учасників.

Тут об'єднано близько п'ятдесяти електронних майданчиків. Забезпечується конкуренція між ними. наявність однієї загальної бази торгів дозволяє брати участь за умови реєстрації на будь-якому з маркетплейсов. Завдяки поєднанню державних і приватних торгів на одному сайті, значно збільшується кількість потенційних учасників аукціонів.

На Прозорро продажу- голландська модель аукціонів, на зниження ціни. Таким чином вдається оперативно реалізувати проблемні активи. Їх продаж за класичною моделлю могла б тривати понад сім місяців.

За аукціоном є можливість спостерігати в режимі реального часу. Інформація - актуальна і постійно оновлюється. Таким чином значно підвищується ефективність проведення торгів.

Є маса напрямків, за якими працює Прозорро Продажі. Це банкрутство, мала приватизація, продаж необробленої деревини, а тажке ліцензій на видобуток надр.

Для вас - товарна біржа UBase, про яку ви зможете більш детально дізнатися на сайті ubase.com.ua. Тут зручний інтерфейс. І все вдало розподілено у відповідних розділах для економії вашого часу.

0