Главная Ссылки ... Продаємо вживаний автомобіль: яким чином та де саме Продаємо вживаний автомобіль: яким чином та де сам...

Продаємо вживаний автомобіль: яким чином та де саме

Існує низка методів, за допомогою яких можна продати власний транспортний засіб. Задля отримання швидкого результату варто скористатися більшістю. В Україні найкраще продається вживаний автомобіль, потенційний споживач не готовий до захмарних цін автосалону. Відповідно, визначальне значення матиме вартість, яку нескладно встановити. Достатньо вивчити актуальні пропозиції ринку, порівнявши схожі машини за виробником, роком випуску, пробігом та загальним станом.

Знайти та купити авто з пробігом в Україні допоможе сервіс MyMyCars.com за посиланням https://mymycars.com/used-cars/legkovi.

Підготовка машини до найкращого першого враження

Переважне значення матиме зовнішній вигляд та загальний стан автівки. Невідрехтовані пошкодження кузову, чисельні подряпини та брудний салон зменшують вартість на порядок. Відповідно, невід’ємною частиною підготовки до продажу буде доведення машини до належного стану:

  • салон потребує якісної чистки. Якщо наявні плями та неприємний запах, варто скористатися послугами професіоналів та не забути замінити килимки;
  • мотор не бажано мити, потенційний покупець вважатиме, що його щойно ремонтували;
  • кузов має бути ідеально відполірованим, без жодних подряпин, бажана двофазна обробка на мийці;
  • виготовлення фотографій підготовленого авто має першочергове значення, варто обрати контрастного кольору фон, сонячний день та скористатися професійною камерою.

Наступним етапом стане пошук покупців у всіх можливих каналах збуту.

Початок рекламної компанії

Більшість продавців бажає продати власний автомобіль з пробігом у найшвидші терміни. Вкластися у два – три дні вдається виключно за допомогою власників салонів та спеціальних майданчиках продажу. В такому випадку треба бути готовим до суттєвого зниження реальної ринкової вартості, але посередник розрахується одразу. Другою перевагою такого засобу є збережений час продавця.

Якщо не змушують обставини, поспішати з продажем вартісного майна не варто. З іншого боку, часові витрати стануть невід’ємною частиною успіху. Тому варто підготувати себе до самостійних поїздок на авторинок, чисельних перемовин та десятків показів. Також доведеться спілкуватися з перевіреними майстрами потенційних покупців задля оцінки технічного стану.

Найдієвішим методом, за допомогою якого можна продати автомобіль в наш час є онлайн-сервіс. Оголошення варто розміщати на популярних площадках, система пошуку сама виводить в першу десятку найкращі сайти. І визначає таких за трафіком відвідувань та кількістю оголошень. Найшвидше за допомогою сайтів продаються автівки, реклама яких оформлена належним чином:

  1. Якісні та привабливі фотографії.
  2. Достовірне викладення усіх технічних характеристик: VIN-коду, номеру державної реєстрації та правдивого пробігу. Бажана наявність заповненої сервісної книжки.
  3. Адекватна вартість: завищена зменшує вірогідність продажу, а занижена ображає продавця.

Продавець має бути готовим відповідати з першого разу на всі дзвінки з незнайомих номерів, та у швидкі терміни надавати замовлені фотографії усіляких деталей під різними ракурсами.

Завершальним етапом стане продаж машини з пробігом та подальше оформлення договорів належним чином.

Як уникнути шахрайства

В першу чергу варто забрати усі особисті данні з документів, що супроводжують машину. До прикладу, домашню адресу, що може бути вказана у сервісній книжці. Найризикованіший етап – передача коштів. Пропозицію розрахуватися сам на сам без сторонніх свідків варто уникати. Найнадійнішим методом є переказ визначеної суми на вказаний банківський рахунок продавця. Якщо сторони забажають розрахуватися готівкою, найчастіше – у валюті, усі номінали варто перевірити. Такий сервіс за доступною вартістю надає банк або пункт обміну. Отримані гроші варто перевозити у супроводі двох перевірених свідків у приватній автівці.

Іноді продаж може затягнутися на невизначений час, але власник має пам’ятати від початку: будь-який товар знаходить нового власника, питання терпіння та часу.

Просмотров : 272
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст