Главная Сервисы для юристов ... Законы Про здійснення державних закупівель Стаття 39-9. Торговельна сесія та результати електронного реверсивного аукціону Стаття 39-9. Торговельна сесія та результати елект...

Стаття 39-9. Торговельна сесія та результати електронного реверсивного аукціону

Про здійснення державних закупівель (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 455

    Просмотров

  • 455

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону відбувається в робочий день, наступний за днем, визначеним замовником як кінцевий строк подання заявок. Точний час початку проведення аукціону встановлюється оператором електронного майданчика відповідно до регламенту електронного майданчика. В аукціоні беруть участь претенденти, які відповідно до частини третьої статті 39-8 цього Закону набули статусу учасників.

    2. "Крок аукціону" становить від 0,5 до 3 відсотків початкової (максимальної) ціни договору або ціни окремого лота (у разі визначення лота).

    3. Під час проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону учасники аукціону можуть подавати конкурентні заявки, які передбачають зниження поточної мінімальної ціни договору у межах "кроку аукціону". Перша конкурентна заявка, подана під час проведення аукціону, може дорівнювати початковій ціні договору чи початковій ціні окремого лота (у разі визначення лота) або може бути зменшена у межах "кроку аукціону". Учасник аукціону під час проведення аукціону також може подавати конкурентну заявку незалежно від "кроку аукціону" за умови виконання вимог, передбачених частиною четвертою цієї статті.

    4. Під час проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону учасники аукціону подають конкурентні заявки з урахуванням таких вимог:

    1) ціна договору (лота), запропонована конкурентною заявкою, не може дорівнювати або бути більшою за ціну, запропоновану поданою раніше конкурентною заявкою того самого учасника, дорівнювати нулю або бути від'ємною;

    2) ціна договору (лота), запропонована конкурентною заявкою, не може бути меншою за поточну мінімальну ціну договору, знижену в межах "кроку аукціону";

    3) учасник аукціону не може подавати конкурентну заявку, якщо поточна мінімальна ціна договору (лота) встановлена за конкурентною заявкою, поданою тим самим учасником.

    5. Від початку проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону до закінчення строку подання конкурентних заявок на електронний майданчик обов'язково мають бути вказані усі конкурентні заявки і час їх надходження, а також час, що залишився до закінчення строку подання конкурентних заявок, відповідно до частини шостої цієї статті.

    6. Під час проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону встановлюються строки для подання конкурентних заявок, що становлять 10 хвилин від початку проведення сесії до завершення строку подання конкурентних заявок, а також 10 хвилин після надходження останньої конкурентної заявки, за якою встановлено поточну мінімальну ціну договору на аукціоні. Час, що залишився до закінчення поточного строку подання конкурентних заявок, оновлюється автоматично за допомогою програмних і технічних засобів, що забезпечують проведення електронного реверсивного аукціону. Якщо протягом зазначеного строку жодної конкурентної заявки з більш низькою ціною договору не надійшло, торговельна сесія електронного реверсивного аукціону автоматично за допомогою програмних і технічних засобів, що забезпечують її проведення, завершується.

    7. Протягом 10 хвилин з моменту завершення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону відповідно до частини шостої цієї статті будь-який учасник аукціону, крім учасника, за конкурентною заявкою якого встановлена остаточна мінімальна ціна договору (лота) на аукціоні, має право подати не більше однієї конкурентної заявки за ціною, не нижчою за поточну мінімальну ціну договору, незалежно від "кроку аукціону" з урахуванням умов, передбачених пунктами 1 та 3 частини четвертої цієї статті.

    8. Оператор електронного майданчика зобов'язаний забезпечувати під час проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону конфіденційність даних про учасників.

    9. Під час проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону оператор електронного майданчика зобов'язаний автоматично відхилити конкурентну заявку в момент її надходження, якщо вона не відповідає вимогам, передбаченим цією статтею.

    10. Відхилення оператором електронного майданчика конкурентних заявок з інших підстав, ніж передбачені частиною дев'ятою цієї статті, забороняється.

    11. Якщо значення конкурентних заявок двох або більше учасників рівні, кращою визнається конкурентна заявка, що надійшла раніше.

    12. Не пізніше ніж через 30 хвилин після завершення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону оператор електронного майданчика складає та розміщує на електронному майданчику протокол про результати проведення електронного реверсивного аукціону, в якому зазначає адресу електронного майданчика, дату, час початку та закінчення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону, початкову (максимальну) ціну договору (лота), перелік усіх мінімальних пропозицій щодо ціни договору (лота), поданих учасниками і впорядкованих за зростанням ціни з урахуванням правила, визначеного частиною одинадцятою цієї статті, із зазначенням порядкових номерів, присвоєних заявкам для участі в електронному реверсивному аукціоні, що подані учасниками, які надіслали відповідні конкурентні заявки, та часу надходження таких конкурентних заявок.

    13. Якщо протягом 10 хвилин від початку торговельної сесії електронного реверсивного аукціону учасники не подали жодної конкурентної заявки, що відповідає вимогам частини третьої цієї статті, аукціон вважається таким, що не відбувся. Протягом 30 хвилин після закінчення зазначеного часу оператор електронного майданчика складає протокол про визнання аукціону таким, що не відбувся, розміщує його на електронному майданчику та надсилає замовнику.

    14. Оператор електронного майданчика протягом одного робочого дня, наступного за днем розміщення протоколу з результатами аукціону на електронному майданчику, припиняє здійснене відповідно до частини третьої статті 39-8 цього Закону блокування коштів на рахунку кожного учасника, який не подав жодної конкурентної заявки, та одночасно списує з такого рахунка кошти відповідно до частини четвертої статті 39-2 цього Закону.

    15. Після закінчення процедури електронного реверсивного аукціону будь-який учасник має право надіслати оператору електронного майданчика електронний документ, який містить запит щодо відповідності проведеної процедури вимогам цього Закону та регламенту електронного майданчика. Оператор електронного майданчика протягом двох робочих днів з дня надходження такого запиту зобов'язаний надіслати учаснику електронний документ з текстом відповідного роз'яснення.

    Будь-який учасник може оскаржити проведення та результати електронного реверсивного аукціону у порядку, визначеному статтею 18 цього Закону.

    16. Оператор електронного майданчика зобов'язаний забезпечити безперервність проведення торговельної сесії електронного реверсивного аукціону, надійність функціонування програмних і технічних засобів, що використовуються для проведення аукціону, рівний доступ учасників до участі в аукціоні, а також виконання дій, передбачених цією статтею, незалежно від часу закінчення торговельної сесії.

    Предыдущая

    90/96

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати