Стаття 47. Вимоги до переміщення водних тварин

Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 1170

    Просмотров

  • 1170

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Оператори потужностей, які беруть участь у переміщенні водних тварин, зобов’язані вживати заходів, визначених законодавством про ветеринарну медицину, що забезпечують уникнення шкідливого впливу на ветеринарно-санітарний стан водних тварин, які утримуються на потужностях призначення.

    {Частина перша статті 47 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4718-IX від 16.12.2025 }

    2. Переміщення водних тварин до потужностей з утримання та/або розведення об’єктів аквакультури, до потужностей з виробництва харчових продуктів або для цілей випуску в умови дикої природи дозволяється за умови, що зазначені водні тварини:

    1) походять із затверджених або зареєстрованих тваринницьких потужностей, якщо обов’язковість затвердження або державної реєстрації встановлена цим Законом. Зазначена вимога не поширюється на переміщення диких водних тварин;

    2) не підпадають під заборону переміщення з метою боротьби з хворобами тварин відповідно до вимог законодавства про ветеринарну медицину.

    {Пункт 2 частини другої статті 47 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4718-IX від 16.12.2025 }

    3. Оператори потужностей, які беруть участь у переміщенні водних тварин, зобов’язані забезпечити виконання таких вимог:

    1) водні тварини з потужності походження відправляються безпосередньо до потужності призначення;

    2) транспортування водних тварин здійснюється у спосіб, що не спричиняє шкідливого впливу на їх ветеринарно-санітарний стан, а також не становить ризику поширення хвороб тварин, що підлягають повідомленню;

    3) щодо транспортних засобів та обладнання здійснюються заходи з очищення та дезінфекції, а також інші заходи для забезпечення біологічної безпеки залежно від ризику, що становить відповідне транспортування;

    4) обмін та відведення води під час транспортування водних тварин, призначених для аквакультури або для випуску в умови дикої природи, здійснюються в місцях та умовах, які не становлять загрози для ветеринарно-санітарного стану зазначених водних тварин, будь-яких інших водних тварин, які переміщуються в місце призначення, а також водних тварин, які утримуються в місці призначення.

    4. Водні тварини, які переміщуються з метою подальшого умертвіння і знищення або забою в рамках заходів щодо боротьби з хворобами тварин, що підлягають повідомленню, не можуть використовуватися для будь-яких інших цілей.

    {Частина четверта статті 47 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4718-IX від 16.12.2025 }

    5. Перед розвантаженням партій (вантажів) із водними тваринами для цілей введення на потужність оператори потужностей з утримання та/або розведення об’єктів аквакультури, оператори потужностей, на яких здійснюється забій та/або переробка тварин аквакультури з метою боротьби з хворобами, а також оператори потужностей, які здійснюють випуск водних тварин в умови дикої природи, зобов’язані перевірити наявність ветеринарних документів відповідно до законодавства та повідомити компетентний орган у разі виявлення будь-яких невідповідностей щодо зазначених документів та водних тварин.

    6. Оператор потужностей зобов’язаний зберігати водних тварин, щодо яких виявлено невідповідність, в умовах ізоляції до моменту прийняття державним ветеринарним інспектором рішення про подальше поводження із зазначеними водними тваринами.

    Предыдущая

    52/105

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати