Главная Сервисы для юристов ... Законы Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи Стаття 22. Прийняття, реєстрація та скасування реєстрації гарантії Стаття 22. Прийняття, реєстрація та скасування реє...

Стаття 22. Прийняття, реєстрація та скасування реєстрації гарантії

Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 886

    Просмотров

  • 886

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Після надання гарантії митниця гарантії за допомогою електронної системи управління гарантіями в автоматичному режимі приймає та реєструє таку гарантію.

    2. Гарантія не може бути прийнята та/або застосована для поміщення товарів у режим спільного транзиту, якщо:

    1) реєстрацію гарантії скасовано - з дня набрання чинності рішенням про скасування реєстрації гарантії відповідно до частини п’ятої цієї статті;

    2) фінансовий гарант відкликав гарантію - з дня набрання чинності рішенням про відкликання гарантії відповідно до частини першої статті 23 цього Закону;

    3) реєстрацію фінансового гаранта призупинено або анульовано - з дня набрання чинності рішенням про призупинення або анулювання реєстрації фінансового гаранта відповідно до статті 30 цього Закону;

    4) дію дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення "загальна гарантія" або "загальна гарантія із зменшенням розміру забезпечення базової суми на 50 відсотків", або "загальна гарантія із зменшенням розміру забезпечення базової суми на 70 відсотків" зупинено або такий дозвіл анульовано - з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії або анулювання відповідного дозволу відповідно до статей 36 і 37 цього Закону;

    5) строк дії гарантії завершився - з дня, наступного за останнім днем строку дії гарантії.

    Зобов’язання фінансового гаранта за застосованою гарантією, строк дії якої завершився до зняття з контролю операції режиму спільного транзиту, продовжують бути чинними та підлягають виконанню до моменту погашення митного боргу відповідно до статті 52 цього Закону.

    3. Гарантії зберігаються митницею гарантії протягом 1095 днів з дати завершення строку їх дії.

    4. Після реєстрації гарантії митниця гарантії невідкладно повідомляє суб’єкту режиму таку інформацію:

    1) реєстраційний номер гарантії;

    2) код доступу.

    У разі застосування спеціального транзитного спрощення "загальна гарантія" або "загальна гарантія із зменшенням розміру забезпечення базової суми на 50 відсотків", або "загальна гарантія із зменшенням розміру забезпечення базової суми на 70 відсотків" за запитом суб’єкта режиму митниця гарантії надає додаткові коди доступу до гарантії.

    5. Митниця гарантії скасовує реєстрацію гарантії у разі, якщо:

    1) реєстрацію фінансового гаранта призупинено або анульовано;

    2) дію дозволу на застосування спеціального транзитного спрощення "загальна гарантія" або "загальна гарантія із зменшенням розміру забезпечення базової суми на 50 відсотків", або "загальна гарантія із зменшенням розміру забезпечення базової суми на 70 відсотків" зупинено або такий дозвіл анульовано.

    Митниця гарантії зобов’язана невідкладно повідомити фінансового гаранта та суб’єкта режиму про скасування реєстрації гарантії, а також внести відповідну інформацію в електронну систему управління гарантіями із зазначенням дати набрання чинності рішенням про скасування реєстрації гарантії.

    Рішення про скасування реєстрації гарантії набирає чинності на шістнадцятий день з дня направлення фінансовому гаранту повідомлення про скасування реєстрації гарантії.

    6. Зобов’язання фінансового гаранта за гарантією щодо товарів, випущених у режим спільного транзиту, на момент набрання чинності рішенням про скасування реєстрації відповідної гарантії продовжують бути чинними та підлягають виконанню до моменту погашення митного боргу відповідно до статті 52 цього Закону.

    Предыдущая

    22/53

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст