Стаття 22. Дії, які не визнаються порушенням прав

Про охорону прав на промислові зразки (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 384

    Просмотров

  • 384

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Будь-яка особа, яка до дати подання до НОІВ заявки або, якщо заявлено пріоритет, до дати її пріоритету в інтересах своєї діяльності добросовісно використала в Україні заявлений промисловий зразок чи здійснила значну і серйозну підготовку для такого використання, зберігає право на безоплатне продовження цього використання або на використання промислового зразка, як це передбачалося зазначеною підготовкою (право попереднього користувача).

    Право попереднього користувача може передаватися або переходити до іншої особи тільки разом з підприємством чи діловою практикою або тією частиною підприємства чи ділової практики, в яких було використано заявлений промисловий зразок чи здійснено значну і серйозну підготовку для такого використання.

    {Пункт 1 статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

    2. Не визнається порушенням прав використання зареєстрованого промислового зразка:

    {Абзац перший пункту 2 статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

    в конструкції чи при експлуатації транспортного засобу іноземної держави, який тимчасово або випадково знаходиться у водах, повітряному просторі чи на території України, за умови, що промисловий зразок використовується виключно для потреб зазначеного засобу, а також операції щодо імпорту запчастин та комплектуючих для ремонту зазначеного засобу та виконання ремонтних робіт на ньому;

    {Абзац другий пункту 2 статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

    без комерційної мети;

    з науковою метою або в порядку експерименту;

    з метою ілюстрації або з навчальною метою за умови зазначення джерела інформації та за умови, що такі дії не суперечать торговим та іншим чесним звичаям у господарській діяльності і не завдають шкоди звичайному використанню промислового зразка;

    {Пункт 2 статті 22 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

    за надзвичайних обставин (стихійне лихо, катастрофа, епідемія тощо) з повідомленням про таке використання власника промислового зразка одразу як це стане практично можливим та виплатою йому відповідної компенсації.

    {Абзац пункту 2 статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законами № 850-IV від 22.05.2003 , № 815-IX від 21.07.2020 }

    3. Не визнається порушенням прав на промисловий зразок, введення в цивільний оборот виробу, виготовленого із застосуванням зареєстрованого промислового зразка, після введення цього виробу в цивільний оборот власником промислового зразка чи з його спеціального дозволу.

    {Пункт 3 статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законами № 850-IV від 22.05.2003 , № 815-IX від 21.07.2020 }

    Предыдущая

    27/36

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст