Главная Сервисы для юристов ... Законы Про охорону культурної спадщини Стаття 33-2. Особливості управління та функціонування історико-культурних заповідників Стаття 33-2. Особливості управління та функціонува...

Стаття 33-2. Особливості управління та функціонування історико-культурних заповідників

Про охорону культурної спадщини (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 506

    Просмотров

  • 506

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. З метою забезпечення дотримання режиму історико-культурного заповідника, визначеного положенням про нього, орган, до сфери управління якого належить заповідник, утворює адміністрацію історико-культурного заповідника.

    Адміністрація історико-культурного заповідника здійснює культурно-освітню, науково-дослідну діяльність у сфері охорони культурної спадщини та музейній справі, а також туристичну діяльність.

    2. Завдання, напрями діяльності адміністрації історико-культурного заповідника, порядок управління історико-культурним заповідником визначаються положенням про неї, що затверджується органом, до сфери управління якого належить історико-культурний заповідник.

    Типове положення про адміністрацію історико-культурного заповідника затверджує Кабінет Міністрів України.

    Керівники адміністрації історико-культурних заповідників призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту на п’ять років за результатами конкурсу.

    {Частину другу статті 33 - 2 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 955-VIII від 28.01.2016 }

    Порядок проведення конкурсу та вимоги до кандидатів на посаду керівника адміністрації історико-культурного заповідника визначаються статтями 21 - 1-21 - 5 Закону України "Про культуру".

    {Частину другу статті 33 - 2 доповнено абзацом третім згідно із Законом 955-VIII від 28.01.2016 }

    3. Адміністрація історико-культурного заповідника відповідно до закону:

    1) проводить роботу з виявлення, фіксації, класифікації, складення облікової документації на об'єкти культурної спадщини, готує документацію для їх державної реєстрації;

    2) інформує відповідний орган охорони культурної спадщини про пошкодження, руйнування, загрозу або можливу загрозу пошкодження, руйнування об'єктів історико-культурного заповідника;

    3) здійснює науково-методичне керівництво проведенням робіт з дослідження, консервації, реабілітації, реставрації, ремонту, пристосування і музеєфікації пам'яток та інших робіт на території історико-культурного заповідника та в зонах його охорони;

    4) надає висновки відповідному органу охорони культурної спадщини щодо можливості розміщення реклами на території історико-культурного заповідника та в зонах його охорони;

    5) вживає заходів для запобігання і припинення порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини, а також для усунення негативних наслідків і відшкодування шкоди, завданої такими порушеннями;

    6) здійснює інші заходи щодо охорони та збереження об'єктів історико-культурного заповідника.

    З метою забезпечення дотримання режиму історико-культурного заповідника його адміністрація відповідно до закону може забезпечувати охорону об'єктів і території заповідника.

    4. Відповідно до завдань та напрямів діяльності адміністрація історико-культурного заповідника може надавати платні послуги, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

    5. Майно історико-культурного заповідника, що перебуває у державній або комунальній власності, передається його адміністрації на праві оперативного управління і не підлягає відчуженню.

    6. Земельні ділянки в межах історико-культурного заповідника надаються його адміністрації в користування відповідно до закону.

    7. Історико-культурний заповідник може мати власну символіку.

    {Закон доповнено статтею 33 - 2 згідно із Законом № 2518-VI від 09.09.2010 }

    Предыдущая

    38/62

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст