Главная Сервисы для юристов ... Законы Про охорону культурної спадщини Стаття 3. Державне управління у сфері охорони культурної спадщини Стаття 3. Державне управління у сфері охорони куль...

Стаття 3. Державне управління у сфері охорони культурної спадщини

Про охорону культурної спадщини (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 1141

    Просмотров

  • 1141

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    {Назва статті 3 в редакції Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    1. Державне управління у сфері охорони культурної спадщини покладається на Кабінет Міністрів України, спеціально уповноважені органи охорони культурної спадщини.

    До спеціально уповноважених органів охорони культурної спадщини (далі - органи охорони культурної спадщини) належать:

    центральні органи виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у сфері охорони культурної спадщини;

    {Абзац частини першої статті 3 в редакції Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим;

    {Абзац частини першої статті 3 в редакції Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    обласні, районні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації;

    {Абзац частини першої статті 3 в редакції Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    виконавчий орган сільської, селищної, міської ради.

    {Абзац частини першої статті 3 в редакції Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    2. На території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та в умовах виникнення інших надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру управління охороною культурної спадщини здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері управління зоною відчуження та зоною безумовного (обов’язкового) відселення відповідно до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" і цього Закону.

    {Частина друга статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

    3. Відповідний виконавчий орган сільської, селищної, міської ради населеного пункту, занесеного до Списку історичних населених місць України, утворюється місцевою радою за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини.

    {Частина третя статті 3 в редакції Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    4. Орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим, обласні, районні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації підзвітні і підконтрольні відповідним органам виконавчої влади та центральним органам виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у сфері охорони культурної спадщини в межах, передбачених законом.

    {Частина четверта статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

    5. Виконавчий орган сільської, селищної, міської ради з питань, передбачених підпунктом 5 пункту "б" частини першої статті 31 і підпунктом 10 пункту "б" статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

    {Частина п'ята статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

    6. Рішення (розпорядження, дозволи, приписи, постанови) органів охорони культурної спадщини, прийняті в межах їхньої компетенції, є обов'язковими для виконання юридичними і фізичними особами.

    7. Рішення (розпорядження, дозволи, приписи, постанови) центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини, прийняті в межах його компетенції, є обов'язковими для виконання органами охорони культурної спадщини.

    {Частину восьму статті 3 виключено на підставі Закону № 5461-VI від 16.10.2012 }

    {Стаття 3 в редакції Закону № 2245-IV від 16.12.2004 }

    Предыдущая

    3/62

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати