Главная Сервисы для юристов ... Законы Стаття 25. Особливості приватизації об’єктів портової інфраструктури Стаття 25. Особливості приватизації об’єктів порто...

Стаття 25. Особливості приватизації об’єктів портової інфраструктури

(СОДЕРЖАНИЕ)
  • 548

    Просмотров

  • 548

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Приватизація об’єктів портової інфраструктури, крім стратегічних об’єктів, у межах морських портів здійснюється відповідно до законодавства про приватизацію з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

    2. Об’єктами приватизації є:

    1) єдині майнові комплекси державних підприємств та акції акціонерних товариств, утворених у процесі реорганізації на базі цехів, виробництв, дільниць, інших підрозділів державних підприємств - морських портів, до складу яких входять усі види майна, призначеного для їх діяльності;

    {Пункт 1 частини другої статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    2) окреме індивідуально визначене майно, передбачене частиною шостою цієї статті;

    3) акції (частки, паї), що належать державі у статутному капіталі господарських товариств, утворених на базі єдиних майнових комплексів, збудованих за рахунок державних та приватних інвестицій відповідно до інвестиційних договорів та договорів про спільну діяльність.

    3. Єдині майнові комплекси державних підприємств та 100 відсотків акцій статутного капіталу акціонерних товариств підлягають продажу на конкурентних засадах.

    {Частина третя статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    4. Умови конкурсу з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства можуть передбачати оренду причалів на строк до 49 років, що технологічно забезпечують завершений цикл надання послуг, земельних ділянок на строк до 49 років, на яких розташовані причали та єдиний майновий комплекс. У такому разі договір оренди причалів укладається з переможцем конкурсу одночасно з договором купівлі-продажу єдиного майнового комплексу. Невиконання покупцем договірних зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, є підставою для розірвання такого договору купівлі-продажу, а також договорів оренди причалів та земельних ділянок.

    5. У разі утворення акціонерного товариства причали, що технологічно забезпечують завершений цикл надання послуг, та земельні ділянки, на яких розташовані причали та єдиний майновий комплекс, передаються в оренду такому товариству на строк до 49 років без проведення конкурсу.

    {Частина п'ята статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    6. Якщо стосовно окремого індивідуально визначеного об’єкта портової інфраструктури (крім стратегічних об’єктів портової інфраструктури), що використовується суб’єктом господарювання на підставі договору оренди, укладеного до дня набрання чинності цим Законом, прийнято рішення про його приватизацію, такий суб’єкт господарювання має право на його викуп за умови, що ним здійснено поліпшення такого майна вартістю не менш як 25 відсотків його залишкової (відновної за вирахуванням зносу) вартості на момент приватизації.

    Предыдущая

    79/81

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати