Стаття 2. Договір про іпотечний борг

Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 368

    Просмотров

  • 368

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    ( Назва статті 2 в редакції Закону N 3201-IV ( 3201-15 ) від 15.12.2005 )

    Іпотечний борг виникає з цивільно-правових відносин між сторонами договору про іпотечний борг за умови дотримання встановлених цим Законом вимог. Основні економічні та правові вимоги виникнення іпотечного боргу мають бути розкриті до укладання договору про іпотечний борг. Ця інформація має бути оприлюднена кредитодавцем у письмовій формі і містити: ( Абзац перший частини першої статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3201-IV ( 3201-15 ) від 15.12.2005 )

    опис усіх грошових зборів і витрат, пов'язаних з установленням іпотеки;

    принципи визначення плати за договором про іпотечний борг;

    положення про інфляційне застереження;

    порядок дострокового виконання основного зобов'язання у разі неплатоспроможності боржника або невиконання боржником своїх зобов'язань за договором про іпотечний борг та юридичні наслідки цього невиконання;

    право боржника попереджати кредитодавця про можливе невиконання основного зобов'язання;

    реквізити ліцензії та/або свідоцтва про внесення кредитодавця до Державного реєстру фінансових установ чи Державного реєстру банків; ( Частину першу статті 2 доповнено абзацом згідно із Законом N 3201-IV ( 3201-15 ) від 15.12.2005 )

    інші умови за рішенням кредитодавця.

    Умови договору про іпотечний борг та іпотечного договору розробляє кредитодавець.

    Кредитодавець може запроваджувати процедури щодо встановлення платоспроможності та ідентифікації боржника. ( Частина третя статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3201-IV ( 3201-15 ) від 15.12.2005 )

    У договорі про іпотечний борг можуть бути зазначені:

    вартість основного зобов'язання, строки та розміри платежів з урахуванням інфляційного застереження або умови, що дозволять їх визначити; ( Абзац другий частини четвертої статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3201-IV ( 3201-15 ) від 15.12.2005 )

    ( Абзац третій частини четвертої статті 2 виключено на підставі Закону N 3201-IV ( 3201-15 ) від 15.12.2005 )

    згода боржника на приєднання його основного зобов'язання до консолідованого іпотечного боргу та включення іпотеки до іпотечного пулу;

    право кредитодавця відчужувати основне зобов'язання або право отримання платежів за договором про іпотечний борг;

    інфляційне застереження;

    умови страхування фінансових ризиків щодо:

    - невиконання основного зобов'язання;

    - неотримання платежів за цим договором;

    - несвоєчасної реалізації предмета іпотеки;

    - несвоєчасного отримання суми, вирученої від реалізації предмета іпотеки, або недостатнього її розміру для задоволення вимог кредитора.

    Умови договору про іпотечний борг, включений до консолідованого іпотечного боргу, змінам не підлягають.

    Предыдущая

    2/50

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст