1. Для розгляду питань застосування дисциплінарних стягнень до працівників Бюро економічної безпеки України утворюється дисциплінарна комісія у складі семи осіб. До складу дисциплінарної комісії входять:
1) три працівники Бюро економічної безпеки України;
2) три особи, визначені Радою громадського контролю при Бюро економічної безпеки України;
3) одна особа, визначена Радою бізнес-омбудсмена України.
Положення про дисциплінарну комісію Бюро економічної безпеки України та її персональний склад затверджуються Директором Бюро економічної безпеки України.
{Частина перша статті 36 в редакції Закону № 3840-IX від 20.06.2024 }
2. Дисциплінарна комісія на підставі службового розслідування, яке проводиться підрозділом внутрішнього контролю Бюро економічної безпеки України (у разі його проведення), складає висновок про наявність чи відсутність у діях працівника Бюро економічної безпеки України дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності з визначенням рекомендованого виду дисциплінарного стягнення.
{Частина друга статті 36 в редакції Закону № 3840-IX від 20.06.2024 }
3. На підставі рішення дисциплінарної комісії стягнення до працівника центрального апарату Бюро економічної безпеки України, керівника територіального управління Бюро економічної безпеки України та його заступників застосовує Директор Бюро економічної безпеки України, до працівників територіального управління - керівник відповідного територіального управління Бюро економічної безпеки України.
Рішення керівника територіального управління Бюро економічної безпеки України про застосування дисциплінарного стягнення може бути оскаржено до Директора Бюро економічної безпеки України або безпосередньо до суду. Рішення Директора Бюро економічної безпеки України про застосування дисциплінарного стягнення може бути оскаржено безпосередньо до суду.
{Частина третя статті 36 в редакції Закону № 3840-IX від 20.06.2024 }
4. Підставами для притягнення осіб, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки України, до дисциплінарної відповідальності є:
1) невиконання чи неналежне виконання обов’язків;
2) незаконне розголошення інформації з обмеженим доступом, що стала їм відома у зв’язку з виконанням ними своїх повноважень;
3) перевищення повноважень, якщо таке перевищення не містить складу кримінального або адміністративного правопорушення;
4) публічне висловлювання, що є порушенням презумпції невинуватості;
5) негативні результати перевірки на доброчесність або моніторингу способу життя працівника;
6) порушення правил професійної етики;
7) використання повноважень в особистих (приватних) інтересах або неправомірних особистих інтересах інших осіб;
8) інші підстави, передбачені Законом України "Про державну службу" для працівників Бюро економічної безпеки України, які є державними службовцями, або Дисциплінарним статутом Національної поліції України для працівників, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки України, або Кодексом законів про працю України для інших працівників Бюро економічної безпеки України.
{Пункт 8 частини четвертої статті 36 в редакції Закону № 3840-IX від 20.06.2024 }
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.