Главная Ссылки ... Приватна школа – примха чи вдала інвестиція?

Приватна школа – примха чи вдала інвестиція?

Приватна школа – примха чи вдала інвестиція?

В нашому суспільстві склався стереотип, що приватна школа це примха дітей дуже заможних батьків чи високопосадовців. Інколи навіть говорять, що рівень знань в таких школах нижчий, ніж в державних, тож навчання в такій школі це гроші на вітер. Чи дійсно це так? Пропоную розібратися в цьому питання на прикладі однієї з кращих приватних шкіл Києва «Базис».

Всі батьки мріють, щоб їхня дитина виросла гармонійно розвиненою особистістю. Для всебічно розвиненої людини характерно:

  • вміння керувати своїми емоціями, бажаннями, очікуваннями;

  • гарне фізичне самопочуття та здоровий спосіб життя;

  • успішність у вибраній сфері;

  • доброзичливість до світу;

  • потяг до творчості.

Команда школи «Базис» працює не покладаючи рук, створюючи умови, що допоможуть вашій дитині стати гармонійною особистістю.

Фізичне здоров’я – основа благополуччя

Оскільки учні проводять в школі близько 9 годин, то умови в яких вони знаходяться суттєво впливають на їхнє здоров’я у майбутньому. До них відносяться смачне та корисне трьох разове харчування, зручні меблі, просторі класи. Кожен учень має місце для зберігання особистих речей. Також батьки можуть не турбуватися про безпеку дітей, та як територія школи надійно охороняється. Після основних дисциплін юнаки та дівчата можуть змінити вид діяльності і відпочити, відвідавши басейн, заняття з самооборони чи зігравши в настільний теніс. Здоров’я дитини – це безцінний ресурс, який всіляко оберігають та розвивають в школі.

Емоційно-психологічна атмосфера

Тільки тоді коли дитина не боїться бути собою, коли вона спілкується з викладачем як з другом, вона в повній мірі може розкритися і проявити свій потенціал. Не боятися робити помилки, не боятися задавати питання, не боятися бути висміяними. Це те, чого так не вистачає у державних школах. Так, в школі буває складно, але учні навчаються долати труднощі і виходити переможцями. Розвиток в умовах психологічної безпеки – це фундамент здорової самооцінки. Психологічне здоров’я дитини в далекій перспективі, коштує набагато дорожче, ніж вартість навчання в школі.

Творча складова

Творча діяльність є вінцем діяльності людини, адже людина може творити тільки, коли вона має чим поділитися. Творчий підхід до вирішення стандартних задач заохочується викладачами школи, адже уже давно відомо, що цінність мають навички креативного мислення, а не бездумного запам’ятовування. Англомовний театр та заняття з hip-hop дозволяють школярам заглибитися в іноземні культури та виразити себе через мистецтво.

Результати говорять самі за себе

В школі не тільки створений психологічно комфортний клімат для учнів, але і досягаються амбітні цілі. Заклад відомий поглибленим вивченням природничих наук та англійської мови. Всього за три роки роботи школи багато випускників стали студентами кращих вузів світу. В цьому їм допоміг фокус на вивченні іноземних мов та регулярні speaking club. Високий рівень знань випускників школи підтверджують результати зовнішнього незалежного оцінювання, за якими школа увійшла в десятку столичних шкіл. Крім того, рівень навчання показують перемоги на численних всеукраїнських та міжнародних олімпіадах. Школярі постійно спілкуються зі студентами вишів, що допомагає їм краще зрозуміти суть майбутньої спеціальності та правильно обрати професію.

Очевидно, що бажання дати своїй дитині найкращу освіту вже давно не є примхою, а є мудрою інвестицією. Адже в результаті батьки отримують незалежних сина або доньку, які здатні критично мислити та забезпечувати себе. На основі такої бази молоді люди зможуть побудувати успішну компанію, міцну сім’ю і процвітаючу країну.

Просмотров : 501
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст