Главная Ссылки ... Посвідка на постійне проживання

Посвідка на постійне проживання

Законне проживання іноземців в Україні неможливе без наявності посвідки на проживання. Громадяни іноземних держав, які мають серйозні наміри іммігрувати в Україну та отримати її громадянство, зобов’язані отримати дозвіл на імміграцію та посвідку на постійне проживання строком на десять років. Після постійного проживання протягом останніх п’яти років на території України, вони мають право стати її громадянами та отримати паспорт. Однак багато хто вирушає в Україну, не маючи на меті залишатися тут надовго, а тому для таких осіб існує можливість оформлення посвідки на тимчасове проживання.

Як отримати посвідку на постійне проживання

Іноземець має право на отримання дозволу на імміграцію за наявності підстав, передбачених законом, найбільш поширеними серед яких є кровний зв’язок з громадянами України, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою для іноземця, кровний зв’язок між іммігрантом та його батьками та неповнолітніми дітьми, перебування іноземця у шлюбі з іммігрантом, перебування в шлюбі з громадянином України більше двох років. Загалом для процедури потрібно зібрати наступні документи: паспорт з візою типу D, переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця, копію рішення про надання дозволу на імміграцію, квитанція про сплату адміністративного збору та документи, які підтверджують конкретну підставу. Разом з отриманням дозволу на імміграцію, виготовлення посвідки займає в середньому від 4 до 6 місяців.

Як отримати посвідку на тимчасове проживання

Іноземець має право на отримання посвідки на тимчасове проживання аналогічно за наявності підстав, передбачених законом. В першу чергу, за отриманням даного документу звертаються особи, які прибули в Україну на навчання, та особи, які хочуть працювати в цій країні. Часто підставою для отримання даного документа є прибуття в Україну з метою возз'єднання сім'ї з особами, які є громадянами України або ж отримали посвідку на тимчасове проживання. Для ініціювання процедури потрібно зібрати такі ж документи разом з документами по кожній конкретній підставі для отримання посвідки. Також не варто забувати, що для обох процедур необхідно отримати поліс медичного страхування, який включає страхування на випадок зараження коронавірусною інфекцією.

Просмотров : 425
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст