Главная Блог ... Новости Письмовий адвокатський іспит з Lex

Письмовий адвокатський іспит з Lex

Отключить рекламу
Письмовий адвокатський іспит з Lex - tn1_0_42038200_1574861838_5dde7c0e66a74.jpg

Нова добірка матеріалів, які покликані допомогти у складанні письмового кваліфікаційного іспиту, була додана до Lex- інформаційно-правової системи.

Матеріали представлені у вигляді довідників, що складаються на основі профільних процесуальних документів. Їх вивчення допоможе отримати всю необхідну інформацію для складання адвокатського іспиту. Загальна кількість довідників у системі Lex складає 177, серед яких представлені класифікатори світових валют, переліки митниць, товарів і послуг та ін. В списках можна легко знайти потрібну для користувача інформацію, натиснувши на гіперссилку.

На що орієнтована програма?

Відомо, що письмовий іспит складається з кількох розділів. З першими трьома допоможе впоратись програма. Саме тут можно знайти правила складання таких документів як:

 1. цивільних процесуальних.

 2. господарських процесуальних та адміністративних процесуальних.

 3. кримінальних процесуальних та процесуальних щодо адміністративних правопорушень.

Користування довідником інтуїтивно-зрозуміле. Для цього в системі потрібно відшукати необхідний Довідник, серед списку Ресурсів. Нижче на малюнкові можно побачити наглядно де саме потрібно шукати.

Зображення №1: пошук необхідної інформації в системі Lex

Ще один зручний інструмент допоможе здійснити пошук за назвою. Принцип його роботи схожий на той, що використовують усі люди, користуючись інтернетом. На зображенні нижче представлено віконце, в яке треба вводити пошуковий запит.

Зображення №2: пошукова система в Lex

Подальші дії зрозумілі — обираємо сред документів ті, що вам необхідні. Саме вони можуть зустрітися на іспиті. На малюнку №3 зображено як виглядає документ.

Зображення №3: зразок документу для підготовки до кваліфікаційного іспиту

Для користувачів Lex немає необхідності використовувати додаткові джерела. Тут можна знайти необхідну інформацію в зручному вигляді. До того ж, 66 документів входять до іспиту, в той час як в системі наразі міститься 289 документів, що необхідні для здійснення якісної та ефективної юридичної практики.

Зображення №4: зразки процесуальних документів в системі Lex

Доступ до програми платний, проте є і тестовий режим https://start.activelex.com/

 • 3111

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 3111

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст