Главная Ссылки ... Переказ коштів

Переказ коштів

Оформити картку Mastercard можна в будь-якої великий фінансовій установі, яка є партнером даної міжнародної платіжної системи. Крім широкого переліку привілеїв, які дає платіжна система, подібні плюси є й у банку, що випустив картку.

Переказ коштів — стандартна послуга, яка доступна всім власникам карток. При цьому не важливо, оформили ви преміальну або стандартну версію.

Платіжна система Мастеркард значно полегшила процедуру переказу грошових коштів. Сьогодні відправити й отримати гроші можливо безліччю способів, а сам процес відрізняється зручністю та простотою як для відправника, так і для одержувача.

Особливості фінансових переказів між картами Mastercard

Якщо у вас є будь-яка карта Мастеркард, ви можете здійснювати миттєві перекази, за безпеку яких відповідає сама платіжна система. Комісія за перекази присутня, але є мінімальною. Ще більше переваг у тому, що безпека всіх процедур забезпечується 3-D Secure.

Ця спеціальна технологія уособлює найсучасніший і унікальний спосіб забезпечення безпеки платежів між картками в мережі інтернет. Миттєва ідентифікація власника карти та максимально знижений ризик шахрайства — одні з багатьох плюсів даної технології, яка використовується Mastercard.

Переваги використання Mastercard MoneySend

Якщо ви є власником будь-якої з карток Мастеркард, вам не потрібно знати номер картки одержувача або інші реквізити. Просто вкажіть суму коштів, яку хочете передати, а потім погодьтеся на здійснення перекладу. Замість номера картки Mastercard дозволяє використовувати інші контактні дані: номер мобільного телефону або адресу електронної пошти.

Все це дозволило значно полегшити процедуру переказу грошей, зробивши її зручною та звільнивши клієнтів платіжної системи від черг, наприклад у банках. Сервіс з переводу фінансових коштів працює швидко, цілодобово, а також без вихідних і перерв на обід.

Спеціальні пропозиції для власників карток Мастеркард

Будь-які перекази між картками платіжної системи Mastercard можна здійснювати у режимі онлайн. Також передбачено безліч додаткових акційних пропозицій, доступних клієнтам.

Наприклад, якщо ви хочете здійснити переказ грошей через сайт будь-якого партнера Mastercard, вам може бути запропонована, наприклад, відсутність комісій. Все це доступно, якщо ви відповідаєте умовам бонусної програми.

Зазвичай для цього достатньо:

  • відвідати сайт партнера Мастеркард;
  • прив'язати карту до сервісу;
  • виконати переклад через будь-який пристрій, який підтримує сайт партнера, а також у режимі онлайн.

З Мастеркард ви можете не турбуватися, що платіж по кредиту буде оброблятися занадто довго. Поповнити рахунок кредитки можна в будь-який момент, а зарахування коштів буде виконано менш ніж за хвилину.

Просмотров : 621
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст