Главная Блог ... Новости OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ BLOCKCHAIN НА МАЙЖЕ 700 МЛН ГРН OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ...

OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ BLOCKCHAIN НА МАЙЖЕ 700 МЛН ГРН

Отключить рекламу
 - tn1_0_38838700_1518432077_5a816f4d5edbe.jpg

У 2017 році Україна зробила прорив у IT-сфері презентувавши перший у світі електронний аукціон - OpenMarket (ДП “СЕТАМ”), який почав використовувати інноваційну криптографічну технологію захисту Blockchain.

“З вересня минулого року з використанням блокчейну було проведено 24 202 аукціонів, серед них успішних - 4 471. Загальна сума продажів склала 692 млн грн. Всі ставки по аукціонах було хешовано та збережено. Кожну з них можна перевірити на сайті blockchain.gov.ua вставивши хеш-код у відповідне вікно”, - зазначив генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов.

Згадайте новину: OPENMARKET (СЕТАМ) ЗАПУСКАЄ «ГОЛЛАНДСЬКІ» АУКЦІОНИ ДЛЯ БАНКІВСЬКИХ АКТИВІВ

Технологія Blockchain дає можливість повністю ліквідувати будь-які можливості для маніпулювання даними. Разом з тим, будь-хто з учасників аукціону зможе перевірити, що дані про нього були внесені в базу даних без змін. BlockChain у систему електронних торгів арештованим майном було впроваджено спільно з Державним агентством з електронного урядування, міжнародною компанією BitFury та “Фондом Східна Європа” за підтримки Міністерства юстиції України.

“Збережену інформацію неможливо видалити та підробити. Таким чином ми гарантуємо повну безпечність проведення аукціонів і запрошуємо кожного українця в цьому переконатися взявши участь у торгах” - наголосив Вишньов. - Ми вважаємо, що такий величезний прорив ДП “СЕТАМ” OpenMarket став одним з вагомих факторів лідерства України із впровадження технології блокчейн у світі за рейтингом Blockchain Research Institute»

Згадайте новину: «СЕТАМ» перейшла на технологію збереження даних «BlockChain» та змінила назву на «OpenMarket», - Мін’юс

Як відомо, Україна опинилася в списку з 14 країн, яких визнали лідерами із впровадження технології блокчейн. Список був складений в рамках звіту The Networked Hotbeds of Blockchain, який визначає ключові хаби у розвитку технології. Автор звіту – організація Blockchain Research Institute. До списку лідерів впровадження блокчейн також увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай.

Blockchain є сучасною технологією розподільних даних, ідея якої полягає у функціонуванні без централізованого керівництва. Використання блокчейну забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції. Захист та збереження даних здійснюється за допомогою потужних криптографічних алгоритмів.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Згадайте новину: СЕТАМ продає найбільший лот в своїй історії

Джерело: minjust.gov.ua

 • 1335

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1335

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст