Головна Блог ... Новини OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ BLOCKCHAIN НА МАЙЖЕ 700 МЛН ГРН OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ...

OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ BLOCKCHAIN НА МАЙЖЕ 700 МЛН ГРН

Відключити рекламу
OPENMARKET (ДП “СЕТАМ”) ПРОВІВ 24 ТИСЯЧІ АУКЦІОНІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ BLOCKCHAIN НА МАЙЖЕ 700 МЛН ГРН - tn1_0_38838700_1518432077_5a816f4d5edbe.jpg

У 2017 році Україна зробила прорив у IT-сфері презентувавши перший у світі електронний аукціон - OpenMarket (ДП “СЕТАМ”), який почав використовувати інноваційну криптографічну технологію захисту Blockchain.

“З вересня минулого року з використанням блокчейну було проведено 24 202 аукціонів, серед них успішних - 4 471. Загальна сума продажів склала 692 млн грн. Всі ставки по аукціонах було хешовано та збережено. Кожну з них можна перевірити на сайті blockchain.gov.ua вставивши хеш-код у відповідне вікно”, - зазначив генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов.

Згадайте новину: OPENMARKET (СЕТАМ) ЗАПУСКАЄ «ГОЛЛАНДСЬКІ» АУКЦІОНИ ДЛЯ БАНКІВСЬКИХ АКТИВІВ

Технологія Blockchain дає можливість повністю ліквідувати будь-які можливості для маніпулювання даними. Разом з тим, будь-хто з учасників аукціону зможе перевірити, що дані про нього були внесені в базу даних без змін. BlockChain у систему електронних торгів арештованим майном було впроваджено спільно з Державним агентством з електронного урядування, міжнародною компанією BitFury та “Фондом Східна Європа” за підтримки Міністерства юстиції України.

“Збережену інформацію неможливо видалити та підробити. Таким чином ми гарантуємо повну безпечність проведення аукціонів і запрошуємо кожного українця в цьому переконатися взявши участь у торгах” - наголосив Вишньов. - Ми вважаємо, що такий величезний прорив ДП “СЕТАМ” OpenMarket став одним з вагомих факторів лідерства України із впровадження технології блокчейн у світі за рейтингом Blockchain Research Institute»

Згадайте новину: «СЕТАМ» перейшла на технологію збереження даних «BlockChain» та змінила назву на «OpenMarket», - Мін’юс

Як відомо, Україна опинилася в списку з 14 країн, яких визнали лідерами із впровадження технології блокчейн. Список був складений в рамках звіту The Networked Hotbeds of Blockchain, який визначає ключові хаби у розвитку технології. Автор звіту – організація Blockchain Research Institute. До списку лідерів впровадження блокчейн також увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай.

Blockchain є сучасною технологією розподільних даних, ідея якої полягає у функціонуванні без централізованого керівництва. Використання блокчейну забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції. Захист та збереження даних здійснюється за допомогою потужних криптографічних алгоритмів.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Згадайте новину: СЕТАМ продає найбільший лот в своїй історії

Джерело: minjust.gov.ua

  • 1677

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1677

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст