Окружний адмінсуд Києва дозволив добудувати скандальний 11-поверховий "будинок Білозір" на Подолі

25.06.2020 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  589
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним та скасував наказ Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва від 31 березня, яким було скасовано право на початок будівельних робіт і реєстрацію декларації про готовність до експлуатації житлового будинку по вул. Мирній, 2/1 , передає ТСН

Заборонена нормативами багатоповерхівка відома як "будівництво Білозір".

Окружний адмінсуд Києва скасував наказ Департаменту з питань ДАБК, погодившись із доводами забудовника. Підставою такого рішення суд назвав те, що Департамент не провів перевірку. Про це свідчить рішення від 18 червня.

А те, що наказ був ухвалений на основі акту обстеження ділянки по вул. Мирна, 2/1 працівниками Департаменту земельних ресурсів, суд не вважає підставою для прийняття відповідних рішень.

У Департаменті проти таких доводів заперечували, вказуючи на те, що жодною правовою нормою не регламентовано порядок виявлення факту самочинного будівництва, а отже обов’язок проводити перевірку відсутній, якщо недостовірність зазначених в деклараціях даних є очевидною, передають "Наші гроші".

Зазначимо, 31 березня Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Києва скасовано право на початок будівельних робіт та реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації на вулиці Мирній, 2/1.

Вспомните новость:"Наспівала!" Восьмиэтажная "антресоль". Суд арестовал незаконную стройку Билозир на Подоле

20 квітня стало відомо про арешт будівництва.

4 травня Шевченківський районний суд Києва скасував арешт незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Мирній, 2/1 у Києві, що був накладений ухвалою слідчого судді від 7 квітня 2020 року.

27 травня суд в черговий раз заарештував незавершене будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Мирній, 2/1.

Ділянка на вул. Мирній, 2/1 належить до території житлової садибної забудови, де дозволено будівництво житлових будинків не вище 4 поверхів. Разом з тим там будується 11-поверховий будинок.

Нагадаємо, у 2019 році Білозір відхрестилася від сумнівної забудови на її землі в центрі Києва. Вона переконує, що жодним чином до споруди не причетна.

Згадайте новину:І це правильно! Суддя Владлена Лазаренко із Солом’янського райсуду м. Києва не побачила незаконну забудову на городі і була покарана

Як свідчать дані Держреєстру речових прав на нерухоме майно, 20 січня цього року недобудований багатоповерховий житловий будинок на вул. Мирній, 2/1 був проданий, і право власності на цей об’єкт незавершеного будівництва було продано лондонській компанії "Сімекс Ентерпрайзес" (Simex Enterprises), власником якої значиться громадянин Коста-Рики.

Автор новини: Катерина Смольницька

589
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
1