10.02.2018 | Автор: Гильдия Профессиональных Юристов
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Обеспечения иска как быстрый способ остановки демонтажей МАФ + шаблон готового заявления

Обеспечения иска как быстрый способ остановки демонтажей МАФ + шаблон готового заявления - 0_18837200_1518193449_5a7dcb292e059.jpg

Приходится встречать случаи, когда предприниматель получает предписание («припис» укр.яз) с требованием добровольно демонтировать свой МАФ в течении трёх дней. При отказе, демонтаж уже будет проведён принудительно с последующей оплатой за демонтаж и хранение МАФ.

Даже имея на руках разрешительные документы на МАФ демонтаж можно и не остановить, например в случаи отмены паспорта привязки, помещения МАФ в список демонтажей согласно решения городского совета/исполкома и др.

Доказывание, во всех инстанциях, своей правоты займёт много время и не является фактом прекращения демонтажа.

Один из действенных методов остаётся судебная защита с обязательным обеспечением иска (запрет демонтажа на время судебного разбирательства). Обеспечения иска выдаётся в виде определения суда про запрет действия (демонтажа). За неисполнения определения наступает в том числе уголовная ответственность по статье 382 Уголовного кодекса Украины.

Порядок, особенности составления заявления на обеспечения иска рассматривать не будем, а сразу предлагаю готовый рабочий шаблон заявления для административного судопроизводства.

07.02.2018 заявление подано в суд, и 09.02.2018 получено определение про его удовлетворения. Фото определения во вложении.

Бери и применяй:

Заводський районний суд м. Дніпродзержинська

вул. Ігнатія Ясюковича, 5, м. Кам'янське, 51925

тел.: (05692) 3-06-73, ел. пошта inbox@zv.dp.court.gov.ua

справа 208//1__, суддя Івченко Тетяна Павлівна

позивач:

(прізвище, ім’я та по батькові)

ІПН

(податковий номер)

вул.. , буд. 17, кв.78, м. Кам’янське, 51900

тел.095-235-31-10, електрона пошта gplu.dp@gmail.com

представник позивача: Васильєв Павло Сергійович

ІПН

вул. Барикадна, буд. 15А, м. Дніпро, 49044

тел.095-235-31-10, електрона пошта gplu.dp@gmail.com

відповідач 1: Кам`янська міська рада

код ЄДРПОУ 24604168

майдан Петра Калнишевського, 2, м. Кам'янське, Дніпр. обл., 51931

телефон невідомий, ел. пошта: miskrada@dndz.gov.ua

відповідач 2: Управління містобудування та архітектури Кам’янської міської ради

код ЄДРПОУ 36072064

вул. Москворецька, 14А, м. Кам’янське,

Дніпропетровська область, 51931, тел. (05692) 3-00-54, 53-19-89

електрона пошта uma.dndz2016@ukr.net iryna.radchenko@dndz.gov.ua

06 лютого 2018 року

Заява

про забезпечення позову

В провадженні суду перебуває справа за позовом , відповідач: "Камянська міська рада", відповідач: Управління містобудування та архітектури Дніпродзержинської міської ради, про визнання дій неправомірними.

06.02.2018 р. за місцем знаходження двох тимчасових споруд №___ за адресою в районі будинку №___, м. Дніпродзержинськ позивач отримав повідомлення (припис) № від 05.02.2018 інспектора з контролю благоустрою КП КМР «Благоустрій» згідно до якого: «Вимагаю у триденний термін усунути порушення благоустрою шляхом самостійного проведення демонтажу вищевказаного об’єкту». Припис обґрунтований порушенням п.5 ст.16 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», а саме: на об'єктах благоустрою забороняється самовільно встановлювати об'єкти зовнішньої реклами, торговельні лотки, павільйони, кіоски тощо.

Слід зазначити, що позивач з року володіє торгівельним кіоском за адресою в районі будинку №, м. Дніпродзержинськ. Вказаний кіоск (павільйон) у році було реконструйовано. Роботи виконані згідно із проектом, про що свідчить лист Управління головного архітектора Виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від р. згідно до «разрешения №___ от г. на выполнения строительных работ Инспекции государственного архитектурно – строительного контроля»

___ .2005 р. на підставі документа, що засвідчує право на земельну ділянку та узгодженого паспорту прив’язки МАФ рішення Дніпродзержинської міської ради від ___ .05 р. позивач отримав дозвіл на розміщення малої архітектурної форми на території району, і головою районної ради Виконавчого комітету районної ради від ___ .2007р. № було прийнято розпорядження про надання дозволу на продовження терміну експлуатації торгівельного павільйону з літнім майданчиком та ___ .2013 позивач отримав паспорт прив’язки двох тимчасових споруд № за адресою в районі будинку №, м. Дніпродзержинськ, строком дії до 2014 року який в подальшому було продовжено до .201___ року.

Листом Управління містобудування та архітектури Кам’янської міської ради від .2017 було повідомлено, що паспорт прив’язки скасовано у зв’язку з порушенням правил оформлення на підставі доручення постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних ресурсів та комунальної власності (протокол №21 від 24.05.2017). Внаслідок незаконного скасування, позивач позбавлений права продовжити строк дії паспорту прив’язки.

Вважаю протиправними дії відповідачів зі скасування паспорта прив’язки, виходячи з наступного:

 1. У постійної комісії міської ради відсутні повноваження з прийняття доручень, в тому числі на скасування паспортів прив’язки.
 2. В разі вчинення помилки органом влади, позивач за них не відповідає.
 3. Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності не передбачена відмова у продовженні строку дії паспорту прив’язки.

Отже, наявна очевидна протиправність порядку скасування паспорту прив’язки, а саме використання процедури (прийняття протоколу постійної комісії без розгляду Кам'янської міської ради), що порушує встановлений Регламентом Кам'янської міської ради порядок прийняття рішень міською радою.

З метою захисту прав позивача і недопущення подальшого позбавлення права користування (демонтаж тимчасової споруди) та права власності позивача на його тимчасові споруди є крайня необхідність в порядку ст.154 КАС України забезпечити адміністративний позов. Захист прав, свобод та інтересів позивача стане неможливим без вжиття заходів забезпечення адміністративного позову.

Частина 1 ст.152 КАС України передбачає, що заява про забезпечення позову подається в письмовій формі і повинна містити:

1) найменування суду;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності; або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв’язку, офіційну електронну адресу або адресу електронної пошти;

3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову;

4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;

5) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.

Згідно до ч.5-6 ст.154 КАС України, про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу. В ухвалі про забезпечення позову суд зазначає вид забезпечення позову та підстави його обрання. Суд може також зазначити порядок виконання ухвали про забезпечення позову.

Керуючись викладеним, -

Прошу шановний суд:

До набрання законної сили рішення по справі 208//1__: Кам`янській міській раді, виконавчому комітету Кам`янської міської ради, Управлінню містобудування та архітектури Кам’янської міської ради та іншим особам заборонити дії щодо демонтажу двох тимчасових споруд по в районі будинку №, м..

Додаток:

 • доказ сплати судового збору здійснено з порталу http://court.gov.ua/;

завірені копії:

 • повідомлення (припис) № від 05.02.2018 інспектора з контролю благоустрою КП КМР «Благоустрій»;
 • розпорядження голови Виконавчого комітету районної ради про продовження терміну експлуатації торгівельного кіоску;
 • договор № от марта 199__ г. на реконструкцию торгового павильона по , заказчик ;
 • лист від ___ № управління головного архітектора Виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради;
 • разрешение № от 199___ на выполнение строительных работ;
 • проект реконструкции летней пощадки;
 • договір на право тимчасового користування землею від червня 199___ р.;
 • акт приемки выполненных работ за июнь 199 г.;
 • смета к договору №;
 • акт №від 2005 технічної комісії про прийняття стаціонарної малої архітектурної форми в експлуатацію;
 • лист від 2005 № Виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради Управління головного архітектора міста;
 • дозвіл № від 2005 на розміщення малої архітектурної форми на території району;
 • витяг з протоколу № від 200___ засідання районної комісії з розміщення, експлуатації та демонтажу МАФ для здійснення підприємницької діяльності на території району;
 • розпорядження № від 2007 голови районної ради Виконавчого комітету районної ради про надання дозволу на продовження терміну експлуатації торгівельного павільйону з літнім майданчиком;
 • паспорт прив’язки двох тимчасових споруд № від ___ 201__ для провадження підприємницької діяльності по в районі будинку №, м.Дніпродзержинськ;
 • лист від ___ 2017 управління містобудування та архітектури Кам’янської міської ради;

Представник позивача Васильєв П.С.

фото определения стр.1: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=322375188283759&set=p.322375188283759&type=3&theater

фото определения стр.2: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=322375318283746&set=p.322375318283746&type=3&theater

Автор консультации: ГИЛЬДИЯ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ ЮРИСТОВ

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


1
Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ