Главная Ссылки ... Інтерактивна дошка – помічник у найсміливіших починаннях Інтерактивна дошка – помічник у найсміливіших почи...

Інтерактивна дошка – помічник у найсміливіших починаннях

Інтерактивна дошка – великий сенсорний екран, що використовується як частина системи, яка доповнюється проектором та комп’ютером. Зображення, що проєктується на дошці, можна змінювати. Події записуються в файлах на комп’ютері, з якими в подальшому можна працювати. Переважно інтерактивна панель використовується як пристрій для введення та обробки інформації.

Різновиди інтерактивних дощок

Демонстраційні пристрої бувають активні та пасивні. До перших належать інтерактивні дошки, що підключаються до джерела живлення та комп’ютера з допомогою кабелю. В поверхню екрана вмонтовані датчики, які реагують на наближення стилуса. Пишучий пристрій активного типу посилає на дошку сигнал. Писало пасивного типу блокує позначки, що випромінює дошка.

Різновиди активних інтерактивних дощок:

  • сенсорні;
  • електромагнітні;
  • ультразвукові;
  • інфрачервоні.

Пасивні інтерактивні дошки використовуються як незалежні від джерела енергії демонстраційні пристрої. При використанні мікроцяткової технології камера, вмонтована в стилус, зчитує непомітні позначки, які відтворюються в зображеннях на моніторі комп’ютера.

Пасивна інтерактивна дошка також використовується як звичайна. Окрім відтворення зображень, на ній можна малювати фломастерами, кріпити наглядні матеріали магнітами.

Конструкційні особливості

В інтерактивні дошки можуть бути інтегровані акустичні системи. Ця особливість надає користувачеві переваги, які дозволяють не залучати окремі акустичні пристрої.

Функціональний потенціал

Інтерактивні дошки використовуються як демонстраційне обладнання під час навчального процесу, презентацій творчих, бізнесових та інших проектів. Усе, що пишеться на поверхні дошки, миттєво з’являється на моніторі комп’ютера. Для введення інформації може використовуватись віртуальна клавіатура або писало.

На якість роботи та можливості інтерактивних дощок впливає тип інстальованого програмного забезпечення. Важливою функцією є розпізнавання текстів, написаних від руки. Внесена інформація зберігається в файловому форматі, може редагуватись або роздруковуватись. Серед додаткових можливостей – оформлення малюнків або схем маркерами, кольори яких продублюються в електронному форматі.

Проконсультуватись по різновидам інтерактивних дощок та придбати необхідний варіант по вигідній ціні пропонуємо в спеціалізованому магазині компанії ТОВ «Сенсорні системи України».

Просмотров : 590
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст