Главная Ссылки ... Новорічні помічники Діда Мороза та Санта Клауса

Новорічні помічники Діда Мороза та Санта Клауса

ПОМІЧНИКИ ДІДА МОРОЗА ТА САНТИ: СНІГОВИК ТА ОЛЕНЬ

Осінь промайне ще швидше за літо і ти не встигнеш озирнутись, як почнеться активна підготовка до найголовнішого свята - Нового Року!

А ще випаде лапатий сніг і дітлахи почнуть ліпити одного з головних казкових персонажів - кумедного Сніговика.

Та чи знаєш ти, що сніговик має свою унікальну історію?

Снігову бабу ліпили по всьому світу ще в давніКостюм сніговика Kostumi Store часи Середньовіччя та у добу Київської Русі! Наші предки звертались до неї як до духу зими, молили про допомогу, милосердя та захист під час сильних холодів.

Найбільшого Сніговика було зліплено у США у 2008 році і висота цього рекордсмена сягала до 20 метрів, а на його зведення потрібно було 9 тонн снігу! А в Україні найвищий Сніговик з‘явився у Буковелі у 2012 році, зріст його сягнув майже 5 м!

Найвідомішим героєм мультфільмів нині став Сніговик Олаф - усі дітлахи мріють познайомитись з ним!

Також варто згадати про компаньйона Сніговика та незамінного друга Санти! Взагалі, звикли вважати, що новорічний екіпаж складається із дев'яти літаючих північних оленів, що тягнуть за собою візок Санта- Клауса, аби той встиг роздати різдвяні подарунки.

Олень Рудольф - справжній помічник Санти!

У всіх них є свої імена, та найпопулярнішим є дев‘ятий олень Рудольф! Він приєднався до класичної вісімки у 1939 році. Легенда говорить, що Санта зацікавився Рудольфом через його червоний ніс, що світився. Якось через сильний туман розвезення подарунків Санта Клаусом затягнулося, коли він добирався до будинку Рудольфа, то помітив світло від його носа і вирішив, що цей ніс стане гарним ліхтариком, що буде освітлювати дорогу його саням. Тоді старий попрохав Рудольфа стати передовим оленем в упряжці, на що той охоче погодився.

Новорічний костюм Оленя | Kostumi StoreУ нас в магазині ти точно знайдеш те, що потрібно! Купити чи замовити костюм Сніговиката костюм Оленяз усіма необхідними аксесуарами ти можеш у нас в магазині з доставкою по всій Україні!

На святі, корпоративі чи вечірці тобі не буде рівних! У нашому якісному новорічному костюмі унікального дизайну на будь-який смак за доступною ціною ти влаштуєш незабутнє свято, вразивши усіх своїм крутим і унікальним образом!

В kostumi.store ми - дорослі діти, що підтримують традиції Різдвяних свят та пустощів. Ми ті, хто створює окремий вид чудес - одяг та аксесуари для Новорічних персонажів. Казкове вбрання ніби з ароматом мандаринів, шоколадних цукерок та ялинки - це магія свята, в яку повірить навіть дорослий.

Дивуй і даруй свято разом з нами!

Просмотров : 681
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст