24.12.2015    Просмотров:  350
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Нові витівки екс-ректора Петра Мельника або як продати нерухомість ВУЗу власному сину

Нові витівки екс-ректора Петра Мельника або як продати нерухомість ВУЗу власному сину  - novi_vitivki_eks_rektora_petra_melnika_abo_yak_prodati_neruhomist_vuzu_vlasnomu_sinu_567ac9151135d.jpg

Екс-ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник незаконно продав компанії свого сина санаторій і приміщення філій університету вартістю 20,64 млн грн.

У 2007-2008 році за розпорядженням Мельника через «Центральну універсальну біржу» фірмі «Міжрегіональна фінансово-юридична академія» були продані комплекси будівель у Кам’янці-Подільському, Сімферополі та Ірпені (вул. Північна, 79-Б). Загальна вартість цих об’єктів становила 20,64 млн грн, а фірма купила їх за 10,87 млн грн.

Ці приміщення були продані без погодження із Фондом держмайна і ДПА України, без дотримання передбаченої законодавством процедури.

Мельнику було повідомлено про підозру 8 червня цього року. З 16 жовтня по 3 грудня розслідування у справі зупинялося через хворобу екс-ректора.

Нагадаємо, реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір» загальною площею 7870 кв м, розташований у смт. Ворзель на вул. Кірова, 3, Мельник продав під приводом його географічної віддаленості і неможливості підтримувати в належному стані. А приміщення філій – у зв’язку неефективним використанням будівель, дороге утримання і ремонт.

Окрім вже згаданих комплексів у Сімферополі (2 683 кв м; вул. Елеваторна, 8-Б) і Кам’янці-Подільському (1109 кв м; вул. Годованця, 1), за розпорядженням Мельника також були продані будівлі у Сторожинці (вул. Видинівського, 3; Чернівецька обл.) і Житомирі (вул. Мануїльського, 18). Останню суд нещодавно повернув державі.

За даними Держфінінспекції, Мельник також привласнив майже 1,6 млн грн бюджетних коштів, які університет продовжував отримувати за вже відрахованих студентів. Ще на 3,1 млн грн було завищено вартість будівництва нових гуртожитків університету в Ірпені. На 27 млн грн Податкова академія закупила медобладнання, яке простоює на складах. Ще на 3 млн грн Мельник купив квартири в Києві, одну з яких відписав собі.

Згадайте новину: Мельник все ж таки хабарник - так вважає Апеляційний суд Київської області 

У 2013-му Петро Мельник був затриманий при отриманні хабара. Наразі Мельник знаходиться під підпискою про невиїзд.

ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія» зараз має назву Ірпінська фінансово-юридична академія у формі ТОВ. Її засновником значиться киянин Володимир Володимирович Щербань (не плутати з колишнім губернатором Сумщини). Обов’язки керівника фірми з серпня цього року виконує племінник екс-ректора Роман Мельник. Раніше засновником фірми був син Петра Мельника Максим.

Джерело: Наші гроші

Згадайте новину: Колишній ректор Податкової академії Петро Мельник виявився не хабарником?

Довідка: Мельник був затриманий 27 липня 2013 року при отриманні від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тисяч і 80 тисяч грн за вступ їхніх родичів до його університету.

1 серпня Печерський районний суд Києва обрав Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно. 7 серпня на Мельника одягли електронний браслет для відстеження місця його перебування.

9 серпня стало відомо, що Мельник втік з-під домашнього арешту, скинувши електронний браслет. 14 серпня його було оголошено у міжнародний розшук.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Мельника затримали в столичному аеропорту "Бориспіль", куди він прилетів з Лондона.

24 червня 2014 року Головне слідче управління МВС завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами одержання Мельником хабарів.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянка або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що в липні 2013 року екс-ректор прийняв неправомірну вигоду у значному розмірі за сприяння у зарахуванні двох абітурієнтів в цей навчальний заклад.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: