17.02.2015    Просмотров:  335
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Невже Шокін збирається встановити замовників вбивства відомого журналіста Георгія Гонгадзе?

Невже Шокін збирається встановити замовників вбивства відомого журналіста Георгія Гонгадзе? - nevge_shokin_zbiraetsya_vstanoviti_zamovnikiv_vbivstva_vidomogo_gurnalista_georgiya_gongadze_54e35a9bf1602.jpg

Новопризначений Генеральний прокурор України Віктор Шокін здається згадав 2003 рік, коли вперше розслідував справу умисного вбивства відомого журналіста Георгія Гонгадзе і  звинуватив у виконанні вбивства колишнього генерала МВС України Олексія Пукача. Тоді, Шокін після звільнення Генпрокурора України Святослава Піскуна також звільнився з органів прокуратури на пенсію і пошук замовників у справі про вбивство Гонгадзе зупинився.

Читайте інтерв'ю: Святослав Пискун: "Думаю, пока Порошенко  президент, то Шокин будет генпрокурором. Они уйдут Вместе".

У  2005 році за результатами проведених експертиз плівки Миколи Мельниченко були визнанні справжніми, проте надалі не були прийняті судами як допустимі докази на підставі ч. 3 ст. 62 Конституції України та пізніше остаточно на підставі рішення КС України №12-рп/2011 від 20 жовтня 2011р. Так суддя Печерського суду м. Києва Галина Супрун скасувала постанову генпрокуратури України про  порушення кримінальної справи стосовно громадянина Леоніда Кучми та визнав порушення кримінальної справи незаконним.

Останньою новиною була заява наприкінці грудня 2014р. колишнього заступника Генпрокурора України Ріната Кузьміна про те, що  за закриття кримінальної справи проти Президента України Кучми у справі про вбивство Гонгадзе був сплачений хабар у астрономічній сумі 1 мільярд доларів США. Ця інформація за словами Кузьміна була отримана у 2013 році, при цьому хабарі за мовчання були отримані також неназваними свідками, які фігурували у цій справі.

Сьогодні на сайті Прес-служба ГПУ з'явилось наступне повідомлення:

"Генеральним прокурором України Віктором Шокіним створено слідчу групу і групу прокурорів та відновлено досудове розслідування кримінального провадження за фактом організації умисного вбивства Георгія Гонгадзе за попередньою змовою групою осіб, а також за фактом перевищення влади і службових повноважень особами, які займали особливо відповідальне становище, що спричинило особливо тяжкі наслідки.

Вказану слідчу групу та групу прокурорів очолили працівники Генеральної прокуратури України, які входили до складу слідчо-оперативної групи, що розслідувала кримінальну справу за фактом умисного вбивства Георгія Гонгадзе ще з 2002 року.

Новостворена слідча група та група прокурорів будуть підпорядковані та звітуватимуть безпосередньо перед Генеральним прокурором України Віктором Шокіним."

Згадайте новину:  Затримано соратника громадянина Януковича Олександра Єфремова

Кузьмін Рінат Равеліійович почав говорити!

Апеляційна скарга колишнього генерала МВС України Олексія Пукача не розглядається Апеляційним судом міста Києва

Обговорюйте тему: Плівки (аудіозаписи) майора Миколи Мельниченко

Аналізуйте судовий акт: Вбивство Гонгадзе: скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно Кучми Л. Д. (Печерський суд м. Києва, суддя Супрун Г. Б.)

Вирок Пукача О. у справі вбивства журналіста Гонгадзе Г.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: