Главная Блог ... Новости НАБУ взялося за посадовців пенітенціарної служби, які озолотилися на їжі для засуджених НАБУ взялося за посадовців пенітенціарної служби, ...

НАБУ взялося за посадовців пенітенціарної служби, які озолотилися на їжі для засуджених

Отключить рекламу
НАБУ взялося за посадовців пенітенціарної служби, які озолотилися на їжі для засуджених - tn1_0_22110300_1465851806_575f1f9e35ff4.jpg

Високопосадовці Державної пенітенціарної служби України організували злочинну схему з привласнення бюджетних коштів на тендерах із закупівлі харчування для ув’язнених. Про це свідчить ухвала Солом’янського райсуду м. Києва від 31 травня.

Під час досудового розслідування в рамках провадження №42015000000002331 від 25 жовтня 2015 року встановлено, що для отримання неправомірної вигоди високопосадовці використовують ряд підприємств: ТОВ «Гран-терра», ТОВ «Сінтезпродсервіс», ТОВ «Маріоніка», ТОВ «Лекка», ТОВ «ЮА Лакшми», ТОВ «Ольміра», ТОВ «Кадар-Маркет», ТОВ «Поділля Промпостач», ТОВ «Торговий дім «Нерей», ТОВ «Славпродукт», ТОВ «Торговий дім «Черкаська продовольча компанія», ТОВ «Виробничо – комерційна фірма «ВМ», ТОВ «Максіс плюс».

Вспомните новость: Минюст планирует продать в Киеве Лукьяновское СИЗО и это не шутка!

Отримані з держбюджету кошти частково виводяться у тіньовий обіг шляхом переведення в готівку через поточні рахунки підприємств з ознаками «фіктивності» (за надання маркетингових, консультаційних та інших видів послуг, які насправді не надаються).

Слідчі встановили, що службові особи ДПтС України протягом 2014 -2015 років особисто готували документацію майбутніх конкурсних торгів з урахуванням інтересів та виробничих потужностей вказаних вище підприємств.

У результаті до установ ДПтСУ постачалася продукція, в тому числі консерви, якість яких не відповідає вимогам ТУ та ДСТУ, зазначеним у тендерній документації. Вартість продукції, що поставлялась, фактично була в декілька разів менше, ніж мала бути.

Згадайте новину: Голова Державної пенітенціарної служби Палагнюк: «За законом Савченко буде звільнено 44 тисячі ув’язнених»

Поза тим, встановлено, що високопосадовці ДПтС організували схему вимагання хабарів від централізованих постачальників продуктів харчування, а саме: ТОВ «Гран-Терра», ТОВ «Поділля Промпостач» та ТОВ «Торговий дім «Нерей».

Суд 31 травня надав детективам НАБУ доступ до банківських рахунків ТОВ «Гран-Терра».

Слідчі вказують, що вказані підприємства протягом 2014 -2015 років виграли декілька тендерів на поставку продуктів харчування до установ ДПтС України на загальну суму понад 120 млн грн.

Разом з тим дані «Вісника держзакупівель» показують в рази більшу суму – 610,41 млн грн, з яких у вказаний період тендери на 295,26 млн грн виграло ТОВ «Поділля Промпостач», на 129,99 млн грн – ТД «Нерей», 96,85 млн грн – ТОВ «Маріоніка», 66,7 млн грн – ТОВ «Сінтезпродсервіс», 45,05 млн грн – ТОВ «Гран-терра» і 12,55 млн грн – ТОВ «Лекка».

Згадайте новину: Судді – це п’ята колонна у боротьбі з корупцією: у Солом’янському районному суді м. Києва згоріло 150 справ НАБУ!

Відзначимо, що «Сінтезпродсервіс» зареєстрований у Донецьку, а «Маріоніка» – у с. Опитне Донецької області. Ці фірми раніше пов’язували з екс-міністром регіонального розвитку Анатолієм Близнюком.

З березня по серпень 2014 року Державну пенітенціарну службу очолював Сергій Старенький. У серпні 2015-го ДПСУ очолив Володимир Палагнюк. З травня цього року обов’язки голови виконує перший заступник Палагнюка – Петро Лейковський.

Джерело: Наші гроші

 • 1920

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 1920

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  О! Эту службу надо трести и трести...

  14.06.2016 11:32

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст