Бойові дії, які відбуваються в південних та східних областях України, стали причиною масового виїзду українців за кордон. Та попри це, мільйони наших співвітчизників, продовжують знаходити способи, як перекинути гроші з картки на карту рідним, які залишились вдома.
Найбільш розповсюдженими варіантами відправлення коштів за кордон і навпаки є міжнародні системи грошових переказів, онлайн сервіси та електронні гаманці, банки, міжнародні поштові перекази.
Переказ коштів з картки на картку має певні додаткові витрати – це комісія, яку необхідно сплатити банку чи іншому посереднику, а також курс обміну валюти. Тому, аби не переплатити за комісію варто перед відправленням коштів з’ясувати:
чи є мінімальний та максимальний ліміт на відправлення грошей; якщо є, то який саме;
вартість комісії, яку необхідно буде сплатити за переказ або ж тарифи на переказ;
якщо грошовий переказ буде направлений в валюті, то отримувач коштів буде його і отримувати в валюті або ж сума буде перерахована в гривню;
курс обміну валюти, який буде застосовуватись;
наявність додаткових функцій: можливість розрахувати комісію, ввівши суму переказу та валюту, в якій він буде здійснюватись та інші.
Одним з популярних варіантів, як перекинути гроші з картки на картку є послуги онлайн сервісів з переказу коштів. Для того, щоб створити обліковий запис необхідно мати доступ до Інтернету та смартфон, щоб завантажити мобільний застосунок. Крім цього, необхідно мати платіжну картку системи MasterCard або Visa. А ось банк значення не має, скинути гроші з Ощадбанку чи будь-якого іншого банку можна на картку, видану польським чи німецьким банком та навпаки.
Реєстрація в онлайн сервісах є безкоштовною та займає декілька хвилин. Для створення облікового запису необхідно вказати такі дані:
повне прізвище та ім’я латиною, які вказані в закордонному паспорті;
номер мобільного телефону – на який згодом прийде смс-повідомлення для реєстрації;
дата народження;
адреса електронної скриньки та адреса місця проживання;
додати власну платіжну картку MasterCard або Visa.
Переказ можна відправляти одразу після реєстрації та підтвердження особи. В акаунті необхідно створити новий переказ, вказавши суму, валюту та номер картки отримувача (отримувач не обов’язково повинен бути користувачем цього сервісу). Оплата проводиться доданою платіжною карткою, та є аналогічної оплаті покупок в Інтернет-магазинах.
Конфіденційність та безпека даних користувачів онлайн сервісів, які надають змогу переслати гроші з картки на картку – це основа їх функціонування.
Верифікація особи – це процедура, яку проводить онлайн сервіс з переказу коштів з метою підтвердження належності відповідній особі отриманих персональних даних. Заходи, які проводяться для перевірки особи необхідні для того, щоб убезпечити обліковий запис та персональну інформацію від шахраїв та несанкціонованого використання мобільного додатку.
Зазвичай для успішного підтвердження особи необхідно надати фото оригіналу документу, що посвідчує особу та фото особи користувача.
Після підтвердження особи користувач має право здійснювати перекази з максимальним лімітом транзакцій для цього онлайн сервісу.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.