10.12.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  129
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Може стати нашим Аль Капоне: ГПУ відкрила справу за ухилення від сплати податків проти нардепа Шуфрича і ще чотирьох його товаришів по Раді та нещастю, - Луценко

У Генеральній прокуратурі України зареєстровані кримінальні провадження стосовно народних депутатів з числа тих, хто задекларував понад $100 тис готівкових коштів для проведення їх позапланової перевірки на предмет ухилення від сплати податків. Про це Генпрокурор Юрій Луценко заявив під час брифінгу.

За його словами, справи відкриті стосовно нардепів фракції "Опозиційний блок" Нестора Шуфрича, фракції БПП Руслана Демчака, групи "Відродження" Геннадія Бобова, позафракційних Олександра Супруненка і В'ячеслава Константиновського.

Вспомните новость: Бедные Шуфиричи - у них отобрали остров и 6 га земли под Киевом

"І тільки що я направив ще одне доручення щодо пана Журжія (нардеп фракції" Самопоміч "Андрій Журжій - ред) ... За останнім ще не зареєстровано провадження, але, очевидно, це буде в найближчі дні", - заявив Луценко.

"Звертаю увагу, що тут депутати практично всіх фракцій ... Це не полювання за політиками - це полювання за податками", - підкреслив він. Генпрокурор пояснив, що провадження відкриваються для проведення позапланової перевірки Державною фіскальною службою: "Інакше ми не можемо звернутися до ДФС, щоб вони провели позапланову перевірку".

Луценко також повідомив, що на предмет ухилення від податків будуть проаналізовані понад 100 декларацій про майно і доходи парламентаріїв, які вказали володіння готівкою в розмірі понад $100 тис в еквіваленті.

Згадайте новину: Юрій Луценко: екс-міністра М. Злочевського обшукають за ухилення від податків у особливо великих розмірах

"Хочу підкреслити, що це не все, це тільки початок - ми аналізуємо понад 100 декларацій, в яких зазначено готівкових коштів понад 100 тис доларів. Це не означає, що всі вони апріорі винні ... Але якщо ми бачимо, що доходи за останні два десятки років абсолютно не відповідають кількості готівки або власності, у нас виникають питання. Також у нас викликають питання надходження з інших джерел на карту депутата, а вони не вказуються в декларації. або продаж майна і цінних паперів, і немає податків", - розповів він.

Генпрокурор зазначив, що за ухилення від податків закон передбачає до трьох років позбавлення волі і підкреслив, що питання можливого ухилення від податків народних обранців є підслідністю ГПУ і ДФС.

"Депутат, будучи особою недоторканною, може прийти на цю перевірку, може не прийти. Після цього ДФС складе акт, надасть нам. У разі підтвердження несплати податків ми, звичайно, звернемося до Верховної Ради за притягненням до кримінальної відповідальності відповідних депутатів", - розповів Луценко.

Джерело: Патріоти України

Вспомните новость: Разумный подход: суд закрыл дело против бухгалтера Злочевского в обмен на уплату 33 миллионов в бюджет

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення