Главная Блог ... Новости Місцеві вибори в Києві

Місцеві вибори в Києві

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1295

Отключить рекламу
 - tn1_mistsevi_vibori_v_kievi_1_538f25d445886.jpg

25 травня 2014р. кияни обирали на позачергових виборах Київського міського голову та депутатів у Київську міську раду. Київська міська рада складається із 120 депутатів, половина з яких за діючим законом обирається за партійними списками, а половина за мажоритарними округами. Після незрозумілої для пересічного виборця затримки Київська міська виборча комісія оприлюднює результати цих виборів.

Із величезним відривом від інших кандидатів на виборах Київського міського голови одержав перемогу Кличко Віталій Володимирович. За нього проголосувало 56,7% голосів, що складає 765 020 виборців. Друге та трете місці посіли кандидати Оробець Л. Ю.(самовисування) – 8,48 % голосів та діючий голова КМДА Бондаренко В. Д – 7,87% голосів (Батьківщина). Явка виборців складає 68 % виборців.

Результати виборів до Київради за партійними списками серед партій, які подолали прохідний бар’єр, наступні: партія Удар – 39,66%, (30 мандатів) Радикальна партія - 8% (7 мандатів) , Самопоміч -6,78% (5 мандатів), Свобода – 6,38% (5 мандатів), Батьківщина 4,06% (3 мандати) , Громадянська позиція 3,53% (3 мандати), Нове життя -3,31% (3 мандати), Єдність – 3, 22% ( 2 мандати) та Демократичний альянс - 3% (2 мандати).

За мажоритарними округами: партія Удар набирає ще 43 мандати, далі ідуть депутаті обрані як самовисуванці, депутати від Демократичної партії, депутат від партії Свобода.

Таким чином, за результатами місцевих виборів фракція мера Кличка має абсолютну більшість у Київраді – 73 мандати, внаслідок чого не залишається політичних причин чи перешкод у реалізації Кличком В. В. власної самостійної політики у Києві.

Проте слід не забути, що команда Кличка В. В. на цих місцевих виборах принаймні два рази повела себе як то кажуть «не за принципами демократії та законності.» Перший випадок - це ситуативна відмова фракції «Удар» голосувати у Верховній Раді України за законопроект про вибори Київського міського голови у два тури. Незважаючи на те, що декілька років поспіль фракція «Удар» сповідувала цю ідею як необхідну умови для розвитку місцевого самоврядування, в ці місцеві вибори цю ідею відклали на майбутнє.

Другий – це зняття з реєстрації за надуманими причинами Київською міською виборчою комісією, де більшість голосів контролювала партія Удар, кандидата у міські голови Оробець Л. Ю. Як відомо пізніше ЦВК своїм рішенням виправила цю помилку. І хоча Леся Оробець не перемогла на виборах міського голови, а Кличко В. В. можна сказати переконливо переміг «у першому турі» - осад образи залишився.

Незначним, але цікавим на місцевих виборах є результат Лорда Вейдера – 1,60% голосів. Як бачимо ситхам не вдалося захопити владу у столиці і сподіваємось, що темна сторона сили залишиться у минулому із чиновниками корупціонерами та їх колишніми очільниками.

М’яко кажучи дивним є факт проходження до Київради за мажоритарними округами таких представників команди колишнього мера Києва Черновецького Л. М. як Олександра Супруненко, який є братом його колишнього зятя Вячеслава Супруненко (округ № 8), Віталія Павлика (округ № 9), Сергія Кримчака ( округ №10), Алли Шлапак (округ № 35), або голови Громадянського активу Києва у попередній Київраді – Пабата А. ( округ № 43). Чи вчаться кияни на своїх помилках, ось в чому питання?

Залишається побажати новообраному меру Києва Кличко В. В. та його фракції у Київраді сил та принциповості виконати свою передвиборчу програму та в цілому працювати на благо міста Києва та всіх киян.

 • 1295

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1295

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст