Главная Блог ... Новости Мінюст: використовуйте корпоративний договір як інструмент захисту від рейдерства Мінюст: використовуйте корпоративний договір як ін...

Мінюст: використовуйте корпоративний договір як інструмент захисту від рейдерства

  • Автор: 

    Автор не указан

  • 0

  • 0

  • 2122

Отключить рекламу
Мінюст: використовуйте корпоративний договір як інструмент захисту від рейдерства - tn1_minyust_vikoristovuyte_korporativniy_dogovir_yak_instrument_zahistu_vid_reyderstva_5cc834da52a8c.jpg

Кожен власник бізнесу, який дійсно переймається долею своєї компанії, повинен вже сьогодні використати існуючі інструменти для захисту своєї компанії від потенційних рейдерських атак. Про це перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова сказала під час лекції «Інструменти захисту бізнесу: досвід з приватного та державного сектору», яку вона прочитала для представників компаній-членів Європейської бізнес асоціації.

«Вже сьогодні кожен власник може захистити свій бізнес, використовуючи існуючі й доволі ефективні інструменти. Тому я закликаю усіх не чекати нових законів і не покладатися виключно на державу. Зробіть для початку, як кажуть, домашню роботу. Це вже значно спростить вам життя», - зазначила Олена Сукманова.

За її словами, для початку всім компаніям дуже важливо зробити аудит реєстрації активів для того, щоб переконатися, що із реєстрацією все гаразд і відповідно з правом власності також. А після цього — постійно моніторити стан реєстрації, додала Олена Сукманова.

«Також компаніям варто було б активніше використовувати такий інструмент захисту як корпоративний договір — документ, за яким учасники товариства зобов’язуються реалізувати свої права та повноваження певним чином, або утриматися від їх реалізації», - наголосила перший заступник Міністра юстиції.

Користуйтеся консультацією: Корпоративний договір: переваги для бізнесу

Вона додала, що у корпоративному договорі прописується процедура викупу часток, акцій, правила виплати дивідендів, участь в управлінні, утримання від відчуження часток, акцій тощо.

«Важливо, що на відміну від статуту корпоративний договір є конфіденційним документом і його наявність значно ускладнить життя можливим рейдерам», - підкреслила Олена Сукманова.

Окрім того, перший заступник Міністра юстиції розповіла присутнім про фактори, які можна розцінювати як ознаки можливої рейдерської атаки і які повинні насторожити власника бізнесу. «Серед таких провісників — конверти з чистими листами або рекламою, збільшення кількості різних перевірок як намагання отримати максимальну кількість документів, розповсюдження негативної інформації у ЗМІ, позови по різним підставам», - зазначила вона.

«Окрім того, серед таких маячків — пропозиції продати бізнес, навіть якщо власник не планує і не планував його продавати, скуповування ваших боргів та часте отримання інформації з реєстру про вашу компанію», -наголосила Олена Сукманова.

Джерело: Мінюст

Читайте статтю: Правильно виписаний корпоративний договір здатен запобігти конфліктам і стати запорукою збереження партнерських відносин

  • 2122

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2122

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст