Главная Ссылки ... Металеві вхідні двері: особливості та переваги

Металеві вхідні двері: особливості та переваги

Щоб відчувати себе в безпеці у власному будинку, необхідно ретельно підійти до вибору вхідних дверей. Зверніть увагу на металеві. Вони вважаються одними з найнадійніших та безпечних. Більш детально про всі переваги читайте в нашому матеріалі.

Основні переваги

Ціна на вхідні двері в Києві з металу порівняно висока. Обумовлена вона відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками дверної конструкції:

  • висока міцність — двері витримують протягом тривалого часу будь-які дії, аж до спроб злому механічним способом;

  • надійність — дверне полотно оснащується високоякісною фурнітурою. Замки витримують спробу злому із застосуванням будь-яких існуючих механічних i інтелектуальних методів;

  • стильний дизайн — металеві двері мають привабливий і естетичний зовнішній вигляд. Тому вони гармонійно доповнять інтер'єр квартири або фасад при установці в приватний будинок;

  • довговічність — через високу міцність матеріалу, металеві двері вірно прослужать протягом кількох десятків років;

  • відмінна тепло- і звукоізоляція — збереження тепла всередині приміщення і захист його від сторонніх шумів роблять проживання в квартирі або будинку максимально комфортним.

Всі ці переваги говорять на користь покупки металевих дверей. Вона повністю виправдовують свою вартість.

Конструкційні особливості

Відмінні експлуатаційні характеристики металевих дверей обумовлені особливостями їх конструкції. Вона складається з кількох елементів. Зовнішня частина складається з каркаса коробки і стулки з високоміцної сталі. Обшивка стулки також виготовляється з цього матеріалу.
Всередині знаходиться наповнювач, який визначає ізоляційні характеристики. У дорогих моделях найчастіше використовуються мінеральна вата, пінопласт, пінополіуретан, а в бюджетних — гофрокартон, поролон і інші, менш сучасні матеріали.
Останній основний елемент конструкції — декоративне покриття. Сучасні технології дозволяють втілювати в життя будь-які дизайнерські задуми. На ринку представлено безліч різних варіантів покриттів, здатних задовольнити найвишуканіші і вимогливі запити потенційних покупців. Чим складніше дизайн, тим вище вартість.

Особливості вибору виробника

На українському ринку представлені три головні групи виробників. Перша — китайські компанії. Вони пропонують низьку за вартістю і зовні привабливу продукцію, однак її якість не відповідаэ прийнятим стандартам. Вагому частку українського ринку займають вітчизняні виробники. Їх двері мають високу якість і хороші характеристики, а ціна залишається на доступному рівні. Тож не дивно, що в останні роки пробитися на ринок країни закордонним компаніям стає все складніше — вироби з європейських країн вже не користуються таким великим попитом.

Просмотров : 641
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст