19.05.2020 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  521
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Матері доведеться сплатити штраф за те, що її неповнолітній син палив кальян

Приморський районний суд міста Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності матері п’ятнадцятирічного хлопця відповідно до частини третьої статті 184 Кодексу України про адміністративні Правопорушення за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей, йдеться на сайті court.gov.ua

Відповідно до адміністративних матеріалів правопорушниця не в повній мірі виконувала свої батьківські обов’язки по вихованню сина, в результаті чого, останній, знаходячись в кафе палив кальян.

Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено КУпАП тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згадайте новину: ВС розглянув справу щодо застосування процесуальних засобів судового контролю

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 184 КУпАП, та призначити їй адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Варто зазначити, що постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня її винесення.

Згадайте новину:Особа, яка не брала участі в розгляді справи, але її права порушені, не може оскаржити рішення суду за нововиявленими обставинами – КЦС ВС

521
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
0