Главная Ссылки ... Ліжка з натурального дерева – практичне рішення

Ліжка з натурального дерева – практичне рішення

Дерев’яні ліжка здатні перетворити інтер’єр спальні, вони допоможуть поліпшити сон і підвищити якість життя. Головна перевага меблів з масиву дерева – універсальність. Такий виріб може вдало вписатися в будь-який інтер’єр як класичний, так і сучасний. Компанія LORI пропонує купити дерев’яні ліжка від виробника. Моделі, виконані з масиву дуба, мають сприятливу енергетику, витривалі та зручні.

Чому слід вибирати ліжко з дерева?

Комфортне ліжко – запорука здорового сну, від якого, в свою чергу, залежить рівень бадьорості й продуктивності на протязі робочого дня. Якісна продукція з деревини виготовляється із застосуванням нешкідливих матеріалів, в яких не має шкідливих мікроорганізмів. Також ліжка з масиву дерева мають наступні переваги:

  1. міцність – подібні вироби здатні витримувати значні навантаження та вплив несприятливого навколишнього середовища;

  2. невибагливість – для чищення таких меблів не потрібна спеціальна побутова хімія або особливі знання, достатньо звичайного поліролю;

  3. краса та стильність – дерев’яні ліжка виглядають сучасно протягом усього строку експлуатації, створюють атмосферу тепла й затишку.

Ціна меблів з натуральної деревини повністю відповідає якості. Купуючи таке ліжко, споживач забезпечує себе зручним місцем для відпочинку на багато років.

Дерев’яне ліжко: особливості якісного виробу

Деревина – натуральний матеріал, який вимагає певної обробки. В ньому поєднуються міцність та пластичність, що дозволяє отримувати різні форми. Ліжка з натуральної деревини покриваються лаком, завдяки чому не псуються при попаданні води. Перевага цього матеріалу в тому, що навіть після фарбування чи лакування він залишається природним кондиціонером, що очищає повітря.

Компанія LORI, яка є і виробником, і продавцем, пропонує зручні двоспальні ліжка з дубового масиву. Ламелі під ортопедичним матрацом забезпечують хороший обмін повітря, сприяють швидкому випаровуванню вологи, дозволяють шкірі людини дихати.

Обираючи тільки якісну сировину, спеціалісти підприємства LORI поетапно виконують всі підготовчі та виробничі операції під наглядом експертів. Обов’язковим є сушіння деревини в автоматичних камерах, що запобігає розтріскуванню меблів протягом всього строку експлуатації. Кожна деталь піддається тонкій обробці, перевіряються на наявність недоліків.

Якість готового ліжка тестує незалежний експерт і тільки після цього виріб відправляється до свого власника. Доставка дерев’яних меблів можлива по всій Україні, для жителів Києва та Полтави діють особливі умови.

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст