Главная Блог ... Новости Lex долає кризу разом з вами!

Lex долає кризу разом з вами!

Отключить рекламу
 - tn1_0_26800700_1585756603_5e84b9bb41744.jpg

Вже досить тривалий період ситуація в країні і світі постійно підкидає юристам різноманітні виклики - це і неповернення кредитів, і невиконання взятих зобов'язань, спірні орендні взаємини та багато іншого.

Звичайно, основна мета юрбізнесу зараз - скорегувати свої процеси таким чином, щоб на жодному етапі не гальмувати свою роботу. І дуже добре, що завдяки інтернету ми маємо можливість за допомогою доступних онлайн-інструментів створювати свій комфортний офіс прямо удома.

Рекомендуємо звернути увагу на юридичного онлайн-помічника - інтерактивну платформу аналітичної інформації Lex. В її основі ви знайдете масу довідкової літератури з різних правових питань, більш ніж 4,5 млн судових рішень, актів і постанов, публікацій з правових проблем, всі шаблони процесуальних документів тощо. Користуючись Lex, юрист працюватиме максимальною зручно та з комфортом. Наприклад, ця система має у своєму арсеналі розгорнутий пошук юридичної інформації, вже адаптований до вимог юристів, що істотно заощаджує робочий час, а усі документи вже доступні для ознайомлення і скачування у форматах PDF та RTF.

На період карантину, при підключенні до піврічних і річних пакетів системи Lex, ми надаємо вам безкоштовний
бонусний місяць. Тобто, за 1350 грн ви отримуєте можливість користуватися системою цілих 13 місяців!

Більше інформації: https://start.activelex.com/

 • 1176

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1176

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст