Главная Ссылки ... Кращі виробники бензинових генераторів

Кращі виробники бензинових генераторів

В нашій країні оренда генератора завжди актуальна, адже старі мережі, часті перебої та несвоєчасна модернізація призводять до аварійних ситуацій та нестабільної подачі електроенергії. Однак не тільки ці фактори можуть бути причиною відсутності електроенергії, але й погодні умови. Тому багато людей розглядають генератори як альтернативне джерело живлення для свого приватного будинку.

Одні з найкращих побутових генераторів — бензинові. Зазвичай такі агрегати компактні, легко транспортуються з місця на місце та дешевші від дизельних. Для палива найчастіше використовується бензин марок АІ-92 та АІ-95.

На сьогодні особливий попит мають бензинові генератори середнього цінового сегмента Hyundai, Odwerk, Hwasdan, Tekhmann, Кентавр.

Топ-5 виробників бензогенераторів

  1. Hyundai. Міжнародна корпорація, яка займається виробництвом високоякісної техніки вже понад 50 років. Зараз у світі популярні не лише автомобілі цього південнокорейського концерну, але й широкий спектр електроніки, генератори, джерела безперебійного живлення. Випускаються такі бензогенератори: на рамі, безрамні, генератори з автозапуском, інверторні.

  2. Odwerk. Торгова марка, що належить великій китайській корпорації Kinpow Industry Co. Випускає широкий спектр різноманітного обладнання, серед якого є й генератори. З 2000-го року товари бренду з'явилися на полицях магазинів України, й відтоді вибороли високу довіру споживачів своєю відмінною якістю та порівняно невисокою ціною.

  3. Hwasdan. Китайська компанія, яка спеціалізується на розробці та виготовленні малогабаритного обладнання. У лінійці основної продукції зазначені генератори, які вирізняються доступною ціною, стабільною роботою та надійністю.

  4. Tekhmann. Європейський бренд, який понад 10 років займає провідні позиції на українському ринку інструментів. Над виготовленням продукції на авторизованих підприємствах Азії спеціалісти працюють з використанням найновіших технологій німецьких інженерів. Матеріалом корпусів обладнання служить армований скловолокном пластик, а робочих частин – спеціальний металевий сплав, який підвищує його міцність і стійкість до корозії. Тому генератори Tekhmann мають хороші технічні показники та високу надійність.

  5. Кентавр. Ця торгова марка вже добре відома на ринку України. Її асортимент нараховує сотні позицій техніки й обладнання, серед яких є й електрогенератори. Продукція Kentavr™ розрахована більшою мірою на індивідуального споживача. Її найважливіша перевага — висока функціональність при оптимальній вартості.

Сподіваємося, що цією статтею-оглядом ми полегшили вам вибір бензогенераторів. Далі справа за малим: ознайомитися з особливостями моделей, які вам би найкраще підійшли.

Просмотров : 827
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст