11.05.2015    Просмотров:  311
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Консервативна партія на чолі із Девідом Кемероном перемогла на парламенських виборах у Великій Британії

Консервативна партія на чолі із Девідом Кемероном перемогла на парламенських виборах у Великій Британії - konservativna_partiya_na_choli_iz_devidom_kemeronom_peremogla_na_parlamenskih_viborah_u_velikiy_britanii_55504a55ec7af.jpg

Прем'єр-міністр Девід Кемерон, чия Консервативна партія здобула переконливу перемогу на парламентських виборах, обіцяє зробити Велику Британію "ще величнішою".

Про це він сказав, виступаючи на Даунінґ-стріт після зустрічі з королевою в Букінгемському палаці, що означає, що він формуватиме уряд.

За останніми підрахунками, консерватори здобули 330 місць у парламенті з 650 членів. Такої перемоги не було від 1992 року.

Лідер Лейбористської партії Ед Мілібенд заявив про свою відставку після провального результату, який отримала партія на виборах - 232 місця.

Тимчасовим лідером лейбористів стане заступник пана Мілібенда - Гаррієт Гарман.

За результатами виборів про свою відставку заявили також лідери ще двох партій - Найджел Фарадж з правої UKIP, яка взяла одне місце, і Нік Клегг з Ліберально-демократичної партії - вісім місць.

Прем'єр-міністр Кемерон у промові після завершення виборів підтвердив свою передвиборчу обіцянку провести референдум про членство Британії у ЄС, а також наголосив на необхідності завершити програму економічних реформ, розпочатих консерваторами під час попереднього скликання парламенту.

Істотно поліпшила свої позиції також Шотландська націоналістична партія (SNP), отримавши 56 місць.

Згадайте новину: Шотландія залишається у складі Сполученого Королівства: результати референдуму.

Британські вибори відбуваються за мажоритарною системою first past the post, коли на кожній дільниці перемагає той кандидат, який отримав найбільше голосів.

Складна ніч

Лідер британських лейбористів Ед Мілібенд визнав, що минула ніч була складною і вона розчарує багатьох.

Він також попросив пробачення у парламентарів, які втратили свої місця на виборах у четвер.

Лідер ліберальних демократів Нік Клегг назвав ніч виборів "жорстоким покаранням". Його партія втратила 48 місць.

Лейбористи програли практично всі місця націоналістам у Шотландії.

Що це означає?

Нік Робінсон, редактор ВВС з політичних питань

"Особисті тріумфи Девіда Кемерона та Ніколи Стерджен (лідерка SNP. - Ред.) не тільки змінять британську політику, але й можуть змінити майбутнє самої Британії. Гірке розчарування для Еда Мілібенда і політична катастрофа для Ніка Клегга може обернутися відставкою для обох, і напевне призведе до місяців внутрішнього аналізу в очолюваних ними партіях після втрати кількох впізнаваних облич у парламенті.

Якщо лідер UKIP Найджел Фарадж втратить своє місце у парламенті, як багато хто очікує, він також, згідно з власною обіцянкою, має подати у відставку. Його партія набрала мільйони голосів в Англії, більше, ніж SNP у Шотландії, але не змогла перетворити усі ці голоси у парламентські мандати".

Після кількох тижнів розмов про те, що консерватори та лейбористи ідуть настільки щільно, що результати голосування передбачити неможливо, виявилося, що реальна ситуація зовсім інша.

Консерватори перемагають цілком упевнено, і Девід Кемерон ще на один термін залишиться прем'єром.

Джерело: BBC

Згадайте новину:  Результати виборів у сепаратистів: самопроголошених ДНР і ЛНР

Турецька республіка обрала президентом Реджепа Таїпа Ердогана 

Королівство Іспанія може втратити Автономну область Каталонія?

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: