Конкурс

Шановні правозахисники, оголошується конкурс!

А чи дійсно судді порушують закон та ухвалюють завідомо неправосудні судові рішення? Ми постійно говоримо про відсутність правосуддя в Україні. Давайте фахово подивимося на ці рішення, дамо їм оцінку!

Юридичний ресурс «Протокол» оголошує конкурс на тему «Сваволя у всесвіті судових рішень після Революції Гідності!»

Ми пропонуємо усім бажаючим правозахисникам розміщувати у нас на ресурсі у розділі «Цікаві судові рішення», підрозділ – «КОНКУРС» відверто незаконні судові рішення з коротким описом – фабулою їх очевидної протиправності.

Переможці конкурсу отримають призи від «Протоколу».

За –перше місцекласний смартфон!

Друге та третє місце також буде відзначено інформаційно у нас на ресурсі!

Переможці визначаються за трьома показниками: кількість слоненят на «Протоколі», кількість переглядів на «Протоколі» та кількість репостів та лайків на фєйсбуці. Тобто-то все у відкритому доступі, і будь-хто зможе переконатись у правдивості результатів. Жодних «експертних думок» та іншого суб’єктивізму з боку нашого ресурсу.

Конкурс буде тривати з 20 січня до оголошення результатів президентських виборів. Тому чим раніше Ви розмістити у нас на ресурсі своє рішення, тим більше лайків, переглядів та слоненят зможете набрати. Кількість рішень, яку може розмістити один учасник – необмежена.

Рішення суду, яке надається на конкурс, повинне відповідати наступним критеріям:

1 Не має значення який суд якої інстанції ухвалив рішення, головне рішення повинно бути ухвалено після Революції Гідності. Це може бути будь-який судовий акт: ухвала, постанова, рішення, вирок.

2. Необов’язково рішення суду має бути у ЄДРСР, і для нас не важливі імена або найменування учасників справи, проте текст рішення (наприклад, скани) мають бути читабельні, а суд та прізвище судді (суддів) зазначені.

3. Фабула рішення суду має містити опис прямих та очевидних порушень суддею норм законодавства. Не треба вдаватись до опису колізій або двоякого тлумачення. Або зухвале порушення, або кричуще ігнорування закону!

4. Бажано, щоб була надана інформація про подальшу долю рішення суду та судді. Чи переглянуте рішення суду вищим судом, чи притягнутий суддя до юридичної відповідальності. Ми максимально надамо розголосу про ваш випадок, тому чим більше інформації нам буде повідомлено, тим краще.

ПРИМІТКА: Юридичний ресурс «Протокол» залишає за собою право не оприлюднити Ваше рішення, якщо воно не відповідає зазначеним вище критеріям, зокрема не містить чіткої та зрозумілої фабули, та незначним чином редагувати заголовок та текст фабули для кращого сприйняття користувачами.

Участь у конкурсі зможуть прийняті тільки зареєстровані юристи на ресурсі «Протокол».

З приводу запитань звертайтеся за номером 093-199-15-32. або пишіть на емайл нашої технічної підтримки

Просмотров : 532
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст