Главная Ссылки ... Кому потрібен сервіс коротких посилань?

Кому потрібен сервіс коротких посилань?

Сьогодні справді велика кількість різноманітних сервісів та служб. Ми звикли, що будь-яку сферу нашого життя оцифоровано. У нас є додатки що контролюють наш розпорядок дня, час прогулянок з тваринами, та навіть додаток що рахує кількість випитої води. Щораз, коли ми зустрічаємо нову сферу життя, або діяльність, ми перевіряємо чи часом немає онлайн сервісу чи додатку в смартфоні, котрий би полегшив наше життя.

Сьогодні говоритимемо про сервіс коротких посилань.

Навіщо вони потрібні? Багато користувачів взагалі нічого не знають про такі сервіси, але дарма. Усі ми зустрічали проблему, коли нам дають посилання на товар в інтернет-магазині чи кидають в дірект лінк на пост з соцмережі, а це посилання не відкривається, обрізається месенджером, і стає недоступною до переходу. Дійсно коли до звичайного посилання додати параметри, вона може стати величиною у кілька сотень, а то і тисяч символів, більшість соцмереж забороняють передачу такого довгого оголошення або рахують його спамом. Ви можете відправити важливе посилання вашому шефу або клієнту, проте він його просто не побачить.

У такому випадку може знадобитись інструмент, котрий упакує це все в коротке посилання і віддасть вам її аналог.

Як це працює? Ви вводите довге посилання, сервіс видає вам короткий аналог типу surl.li/aaa, перейшовши по ньому ви точно потрапите на оригінальний лінк. По факту сервіс зберігає інформацію про перенаправлення.

Кому може знадобитись такий інструмент?

  • інтернет-маркетологам - так вони можуть приховати параметри відстежування дій клієнта;

  • менеджерам партнерських програм - реферальні посилання та інші методи фіксації партнера для виплати винагороди, будуть надійно сховані;

  • користувачам соцмереж - зручно передавати посилання в месенджері або просто розмістити його в пості, воно красиво виглядає та легко запам'ятовується;

  • дизайнерам - згенерований QR код з такого посилання буде вміщувати зовсім небагато пікселів.

Окремою корисною функцією такого посилання, може бути статистика переходів. Тільки уявіть, вам не потрібно підключати гугл-аналітику або інші інструменти відстежування. Просто розмістіть посилання під своїм відео на ютубі, а через час додайте до свого посилання surl.li/aaa(+) і можете проглянути, скільки людей в місяць перейшло по посиланню, з яких країн були переходи та які технології використовувались.

Досить зручно та не вимагає жодних додаткових реєстрацій.

Коли не варто використовувати скорочувачі посилань?

  1. Коли ви передаєте посилання одному адресату;

  2. Коли скорочуєте відверті матеріали;

  3. Посилання на документи що зберігають ваші дані;

  4. Скорочувати уже скорочене посилання

Загалом же такі інструменти доволі цікаві та корисні.

Просмотров : 324
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати