Главная Блог ... Новости Коломойський і Боголюбов не реструктурували кредитний портфель "Приватбанку" до 1 липня, як обіцяли, - Мінфін Коломойський і Боголюбов не реструктурували кредит...

Коломойський і Боголюбов не реструктурували кредитний портфель "Приватбанку" до 1 липня, як обіцяли, - Мінфін

Отключить рекламу
 - tn1_0_72601600_1499090643_595a4ed3b1485.jpg

Строк, до якого колишні акціонери ПАТ КБ “ПриватБанк” (далі - ПриватБанк) в односторонньому порядку зобов’язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю Банку, сплинув 1 липня 2017 року.

Раніше у відповідь на відсутність дій з реструктуризації з боку колишніх власників, ПриватБанк залучив консорціум компаній Rothschild, EY та FinPoint для пришвидшення процесу переговорів про реструктуризацію кредитів, що були надані колишнім власникам Банку чи особам, які прямо чи опосередковано пов'язані із колишніми власниками Банку. Міністерство фінансів очікує, що найближчим часом консорціум компаній надасть фінальний звіт, після опрацювання якого буде прийматись рішення щодо подальших кроків. Але згідно з інформацією, якою на даний час володіє Міністерство фінансів, значного прогресу в реструктуризації досягнуто не було. Натомість ми спостерегаємо скоординовану юридичну та медійну кампанії проти інтересів держави.

Вспомните новость: Суркисы отсудили у "Приватбанка" более 1,4 миллиарда гривен

Тим часом, для забезпечення прозорості процесу Міністерство фінансів публікує лист, який 16 грудня 2016 року колишні власники ПриватБанку направили до Уряду з проханням здійснити придбання державою акцій Банку й прийняти позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації. Це було зроблено з метою уникнення банкрутства Банку.

Звернувшись до Уряду з проханням про передачу Банку в державну власність, колишні акціонери банку в односторонньому порядку зобов'язалися сприяти процесу націоналізації Банку, не здійснювати тиск на органи державної влади та нове керівництво Банку, не перешкоджати діяльності Банку в майбутньому та провести реструктуризацію кредитного портфелю до 1 липня 2017 року для покриття збитків держави.

Вспомните новость: Порошенко рассказал, что будет с Коломойским в случае невозврата кредитов Приватбанка

Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня 2016 року на підставі пропозиції Національного банку, рішення Ради з фінансової стабільності, з урахуванням рішення Ради національної безпеки та оборони України від 18 грудня 2016 року, введеного в дію Указом Президента України від 18 грудня 2016 року № 560 та враховуючи звернення власників ПриватБанку, ухвалив рішення про входження держави до капіталу ПриватБанку. Відповідно до цього рішення 100% акцій банку належить державі в особі Міністерства фінансів.

Націоналізація ПриватБанку була необхідним кроком для порятунку Банку та забезпечення фінансової та економічної стабільності в Україні. Адже виведення з ринку найбільшого банку в країні, де тримають вклади понад 20 млн. українців та через який здійснюється понад 60% всіх роздрібних платежів, могла призвести до дестабілізації фінансової системи країни й мати значний негативний вплив на економіку в цілому. Враховуючи ці системні ризики, а також гарантії сприяння та компенсації втрат від колишніх власників, було прийнято рішення про націоналізацію ПриватБанку.

Згадайте новину: Заступниця голови НБУ Катерина Рожкова: Коломойський оскаржує в суді націоналізацію Приватбанку

Джерело: Міністерство фінансів України

 • 1209

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1209

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст